Kasiulka zapytał 1 rok temu

Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o pomoc!

Dodaj ocenę
3 odpowiedzi
Maks odpowiedział 6 miesięcy temu

Rodzina i tak się dowie, lepiej samemu powiedzieć. Może pomogą. Windykator nic nie zabierze. Wszystko zależy ile jest tych pożyczek i na jaka kwotę.

Dodaj ocenę
Nemo odpowiedział 6 miesięcy temu

Komornik może zająć tylko wynagrodzenie, własność, majątek  dłużnika, w tym celu wszczynając postępowanie egzekucyjne komornik wzywa dłużnika do udzielenia informacji osobiście lub listownie.  Udzielone informacje warunkuja sposób przeprowadzenie postępowania. Mimo wszczęcia postępowania egzekucyjnego należy próbować porozumieć się z wierzycielem lub wierzycielami i uzgodnić warunki spłaty przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od działań komorniczych.

Dodaj ocenę
Jola odpowiedział 6 miesięcy temu

Zależy od kogo wzięta pożyczka. Przeczytaj umowę. Nie lepiej znaleźć sobie dodatkową pracę niż bezmyślnie się zapożyczać?

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

9 + 18 =

KasiulkaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pętla chwilówek 0 Dobre Słabe Kasiulka zapytał 1 rok temu Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o pomoc! ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.