Kasiulka zapytał 4 tygodnie temu

Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o pomoc!

Dodaj ocenę
3 odpowiedzi
Maks odpowiedział 11 miesięcy temu

Rodzina i tak się dowie, lepiej samemu powiedzieć. Może pomogą. Windykator nic nie zabierze. Wszystko zależy ile jest tych pożyczek i na jaka kwotę.

Dodaj ocenę
Nemo odpowiedział 11 miesięcy temu

Komornik może zająć tylko wynagrodzenie, własność, majątek  dłużnika, w tym celu wszczynając postępowanie egzekucyjne komornik wzywa dłużnika do udzielenia informacji osobiście lub listownie.  Udzielone informacje warunkuja sposób przeprowadzenie postępowania. Mimo wszczęcia postępowania egzekucyjnego należy próbować porozumieć się z wierzycielem lub wierzycielami i uzgodnić warunki spłaty przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od działań komorniczych.

Dodaj ocenę
Jola odpowiedział 11 miesięcy temu

Zależy od kogo wzięta pożyczka. Przeczytaj umowę. Nie lepiej znaleźć sobie dodatkową pracę niż bezmyślnie się zapożyczać?

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

5 + 13 =

KasiulkaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pętla chwilówek 0 Dobre Słabe Kasiulka zapytał 4 tygodnie temu Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o pomoc! ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.