Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymMam najniższą krajową a komornik pobiera
cecil30 zapytał 4 miesiące temu

Witam,
Tak jak w tytule. Mam najniższą krajową a komornik pobrał całość.
Proszę o pomoc nie ma na życie.

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
Miłek odpowiedział 4 miesiące temu

Witam moja sytuacja jest nie ciekawa, jestem zadłużony kwota ogólna zadłużeń to około 25000 PLN  a jak zadłużony to i  dopisany do księgi BIK ITP bardzo mi zależy na spłacie  tych zadłużeń i stopniową poprawę wierzytelności kredytowej czy w tej sytuacji jesteście w stanie pomóc???

5/5 - (1 vote)
Teresa odpowiedział 4 miesiące temu

Komornik może zająć wynagrodzenie w pełnym wymiarze jeżeli jest to umowa o dzieło i umowa zlecenie.  W przypadku umowy o pracę nie ma takiej możliwości. Nawet umowa zlecenie, jeżeli jest jedynym źródłem utrzymania podlega ochronie w 50%. Należy skontaktować się z komornikiem.

5/5 - (1 vote)
Igor odpowiedział 4 miesiące temu

Zawsze jest możliwość, pytanie jakimi środkami dysponujesz i gdzie masz zaciągnięte zobowiązania. Jakiej pomocy potrzebujesz?

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

5 + 16 =

cecil30Społeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Mam najniższą krajową a komornik pobiera 0 Dobre Słabe cecil30 zapytał 4 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Witam, Tak jak w tytule. Mam najniższą krajową a komornik pobrał całość. Proszę o pomoc nie ma na życie. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.