Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymOgraniczenie zajęcia z rachunku bankowego.
xxRenia zapytał 3 miesiące temu

Komornik zajął mi konto bankowe przez co zrobił się debet. Rozmawiałam z komornikiem i wyraził zgodę na rozłożenie zadłużenia na raty. Czy jeśli pensja wpływa mi na konto czy bank przesyła pieniądze do komornika? Oczywiście mogę wypłacać pieniądze z konta itp jednak jak będę wypłacać kwota debetu powiększa się. Czy zwiększać debet i wysyłać pieniądze komornikowi a po spłacie długo zostanie to wyrównane? Czy mam spłacać bank i komornika jednocześnie?

Dodaj ocenę
1 odpowiedzi
Daria90 odpowiedział 1 rok temu

Chcę założyć konto bankowe i zastanawiam się nad różnymi możliwościami. Czy macie może coś do polecenia? Z tego co widziałam ciekawą ofertę przygotował [link]  zastanawiam się jednak czy macie jakieś sprawdzone promocje bankowe do polecenia? 🙂

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

20 + 11 =

xxReniaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Ograniczenie zajęcia z rachunku bankowego. 0 Dobre Słabe xxRenia zapytał 3 miesiące temu Komornik zajął mi konto bankowe przez co zrobił się debet. Rozmawiałam z komornikiem i wyraził zgodę na rozłożenie zadłużenia na raty. Czy jeśli pensja wpływa mi na konto czy bank przesyła...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.