Romekatomek zapytał 1 rok temu

Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą.
Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie żyć.

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
Zibi odpowiedział 9 miesięcy temu

To warto zacząć działać nim koszta komornicze przerosną wysokość zobowiązania. Jak nie masz możliwości wywiązać z deklaracji to jej nie składaj. Wpierw zorganizuj środki.

Dodaj ocenę
Romekatomek odpowiedział 9 miesięcy temu

Najkorzystniej wychodzi mi spłacić 35 tyś reszta umarzając.

Dodaj ocenę
Tamara odpowiedział 9 miesięcy temu

Komornik z Ultimo? Jeżeli w postępowaniu egzekucyjnym wierzyciel zgodził się na ustępstwa dopóki nie jest ugoda pisemna przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od prowadzonej egzekucji to warto ustalić korzystniejsze warunki  w ratach.

Dodaj ocenę
znam sie odpowiedział 9 miesięcy temu

Jedyna możliwość uzyskania kredytu na spłatę komornika to kredyt pod zabezpieczenie nieruchomości bądź kredyt na inną osobą. 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

17 + 10 =

RomekatomekSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Komornik z Ultimo 0 Dobre Słabe Romekatomek zapytał 1 rok temu Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą. Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie żyć. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.