Romekatomek zapytał 6 dni temu

Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą.
Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie żyć.

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
znam sie odpowiedział 5 dni temu

Jedyna możliwość uzyskania kredytu na spłatę komornika to kredyt pod zabezpieczenie nieruchomości bądź kredyt na inną osobą. 

Dodaj ocenę
Tamara odpowiedział 3 dni temu

Komornik z Ultimo? Jeżeli w postępowaniu egzekucyjnym wierzyciel zgodził się na ustępstwa dopóki nie jest ugoda pisemna przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od prowadzonej egzekucji to warto ustalić korzystniejsze warunki  w ratach.

Dodaj ocenę
Romekatomek odpowiedział 3 dni temu

Najkorzystniej wychodzi mi spłacić 35 tyś reszta umarzając.

Dodaj ocenę
Zibi odpowiedział 2 dni temu

To warto zacząć działać nim koszta komornicze przerosną wysokość zobowiązania. Jak nie masz możliwości wywiązać z deklaracji to jej nie składaj. Wpierw zorganizuj środki.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

20 + 10 =

RomekatomekSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Komornik z Ultimo 0 Dobre Słabe Romekatomek zapytał 6 dni temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą. Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.