Romekatomek zapytał 4 tygodnie temu

Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą.
Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie żyć.

Dodaj ocenę
4 odpowiedzi
Zibi odpowiedział 11 miesięcy temu

To warto zacząć działać nim koszta komornicze przerosną wysokość zobowiązania. Jak nie masz możliwości wywiązać z deklaracji to jej nie składaj. Wpierw zorganizuj środki.

Dodaj ocenę
Romekatomek odpowiedział 11 miesięcy temu

Najkorzystniej wychodzi mi spłacić 35 tyś reszta umarzając.

Dodaj ocenę
Tamara odpowiedział 11 miesięcy temu

Komornik z Ultimo? Jeżeli w postępowaniu egzekucyjnym wierzyciel zgodził się na ustępstwa dopóki nie jest ugoda pisemna przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od prowadzonej egzekucji to warto ustalić korzystniejsze warunki  w ratach.

Dodaj ocenę
znam sie odpowiedział 11 miesięcy temu

Jedyna możliwość uzyskania kredytu na spłatę komornika to kredyt pod zabezpieczenie nieruchomości bądź kredyt na inną osobą. 

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

4 + 19 =

RomekatomekForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Komornik z Ultimo 0 Dobre Słabe Romekatomek zapytał 4 tygodnie temu Mam komornika z firmy Ultimo na kwotę około 50000 zł. Zgodzili się umorzyć mi 15000 zł ale nadal nie dysponuje taką kwotą. Proszę o pomoc z uzyskaniu kredytu abym mógł znowu spokojnie żyć. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.