Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymOszustwa firm pożyczkowych tzw chwilówek
Oszustwa firm pożyczkowych zapytał 5 miesięcy temu

Witam, w tym miejscu poszukuję informacji o oszustwach firm pożyczkowych chwilówek. Jak się przed nimi bronić? Może razem coś wymyślimy i będziemy dzielić się pomysłami na oszustwa?

5/5 - (7 votes)
9 odpowiedzi
Sylwia odpowiedział 1 dzień temu

Witam
Prosza Państwo o pomoc na forum.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów i pożyczek dla osób zadlużonych również z zajęciem komorniczym. Pomagamy rownież w sytuacjach które wydają się być bez wyjścia dzięki oddluzaniu i skutecznym negocjacią z wierzycielami.
Prosze wejść w niżej podany link i wypełnić formularz, aby nasz doradza mógł się z Państwem skontaktować i wybrać interesującą dla Państwa ofertę.

5/5 - (1 vote)
Willy odpowiedział 1 dzień temu

W sprawie KRUK czesto wykupuja dlugi i podwojnie sciagaja. Place do banku raty a dodatkowo kruk chce zeby im placic raty i to 3 razy takie jak do banku. Inaczej pojda do sadu. placcie do banku nie do windykacji! I do sadu z nimi!

5/5 - (2 votes)
Nie daj się oskubać odpowiedział 1 dzień temu

Na portalu nie daj sie oskubac zebraliśmy podstawowe informacje o nieuczciwych firmach windykacyjnych. Zaczynamy też jeździć po polsce i informować ludzi na ulicy o bezprawnych działaniach ww.

4.7/5 - (3 votes)
rafal odpowiedział 23 godziny temu

Euroloan – Odradzam jakiekolwiek związki z tą firmą. Jakiekolwiek negocjacje po podpisaniu umowy z gory skazane na porażkę. Jeśli powinie Ci sie noga, znaczy niższe dochody miesięczne niż przewidywałeś i nie będzie Cie stać na pokrycie pełnej raty to nie masz szans na obniżenie raty i wydłużenie okresu spłaty, zapomnij. Po trzech niepelnych wplatach windykacja!. Chore opłaty za każdą oczywistą czynnosc i nawet za posiadanie konta w ich serwisie internetowym 60 zł miesięcznie!!! Kontakt jedynie z panienką obsługującą telefon, nie wiadomo kto jest jej przełożonym. Tragedia. Nigdy więcej Euroloan. Zdecydowanie odradzam.

Dodaj ocenę
AntyChwilst odpowiedział 23 godziny temu

@Asia – jesteś w stanie podesłać umowę pożyczki? Powiem że szczerze coraz częściej się z tym spotykam i już mam gotowa odpowiedź w sprawach vivus’a 😉

5/5 - (2 votes)
Berta odpowiedział 21 godzin temu

Dostałam pismo z windykacji z umowy której nigdy nie zawierałam. Co mogę zrobić?

5/5 - (1 vote)
Asia odpowiedział 20 godzin temu

Refinansowanie pożyczki bez zgody. Miałam taki przypadek w szybka gotówka, że bez mojej wiedzy zrefinansowali mi pożyczkę. Oczywiście teraz mam oddac więcej. Miał ktoś taką sytuację i co można zrobić?

5/5 - (4 votes)
Grizun odpowiedział 20 godzin temu

@Asia – orientujesz się z jakiej przyczyny refinansowali pożyczkę? podpisałaś coś?

5/5 - (1 vote)
Henryka odpowiedział 12 godzin temu

Nie dotyczy do końca firm pożyczkowych. Ale np. kruk get back czyli firmy windykacyjne wspaniałomyślnie piszą o oddłużaniu z ich strony a tak na prawdę bezczelnie ściagają w ten sposó dlugi. Nawet te nienalezne!! Ktoś miał taki problem? Może nie jestem sama

4.8/5 - (5 votes)
Twoja odpowiedź

12 + 14 =

Oszustwa firm pożyczkowychSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Oszustwa firm pożyczkowych tzw chwilówek 0 Dobre Słabe Oszustwa firm pożyczkowych zapytał 5 miesięcy temu Witam, w tym miejscu poszukuję informacji o oszustwach firm pożyczkowych chwilówek. Jak się przed nimi bronić? Może razem coś wymyślimy i będziemy dzielić się pomysłami na oszustwa? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.