Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymSprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ?
Sprzeciw od wyroku -- zapytał 2 lata temu
0Shares

Sprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ? Dostałem pismo abym złożył sprzeciw od wyroku nakazowego. Co to jest i jak to działa? Jakie są konsekwencje nie złożenia sprzeciwu od wyroku nakazowego?

Sprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ?
5 (100%) 2 votes
0Shares
3 odpowiedzi
olek odpowiedział 2 lata temu

Po prostu mamy możliwość złożenia po raz pierwszy argumentów i dowodów na naszą obronę.
Jeśli uznajemy, faktycznie popełniliśmy wykroczenie, a nałożona kara jest sprawiedliwa wtedy nie piszemy sprzeciwu, jeśli czujemy się skrzywdzeni piszemy sprzeciw.
Co napisać w sprzeciwie to już inna bajka

Odpowiedż dlaSprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ?
5 (100%) 1 vote
Oli odpowiedział 2 lata temu

Od nakazu zapłaty przysługuje złożenie zarzutów, od których należy dokonać opłaty aby zostały rozpatrzone. Złożenie zarzutów nie wstrzymuje wszczęcia postępowania egzekucyjnego przez komornika na wniosek powoda.

Odpowiedż dlaSprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ?
4 (80%) 1 vote
Szymon odpowiedział 2 lata temu

To szansa na umorzenie sprawy, jeśli są do tego podstawy lub zawarcia ugody. Ostatni moment na ograniczenie kwoty do zapłaty i uniknięcia postępowania egzekucyjnego.

Odpowiedż dlaSprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ?
4 (80%) 1 vote
Twoja odpowiedź

6 + 11 =

Sprzeciw od wyroku --Społeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Sprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ? 1 Dobre Słabe Sprzeciw od wyroku -- zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Sprzeciw od wyroku nakazowego – co to jest ? Dostałem pismo abym złożył sprzeciw od wyroku nakazowego. Co to jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.