Społeczność: pytaniaKategoria: Pożyczki pozabankoweWspółpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
Jan zapytał 1 rok temu
0Shares

Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja. Nie interesują nas tematy „śmieciowe” nie dające realnego zabezpieczenia. Rodzaj zabezpieczenia:

  • mieszkania w miejscowościach min. 25 000 mieszkańców
  • działki budowlane
  • apartamenty
  • domy
  • tereny inwestycyjne
  • obiekty usługowe / zakłady przemysłowe. Finansowanie od 10 000 zł do 600 000 zł. Okres finansowania – od 3 do 12 mcy z możliwością wielokrotnego przedłużania. Preferowane zabezpieczenie – przewłaszczenie na zabezpieczenie lub kupno-sprzedaż z odkupem. Możliwe zabezpieczenie na dziale IV. Pożyczki do 50% LTV. Decyzje w max. 48h od wpłynięcia tematu.

 

Współpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
4.4 (88%) 5 votes
0Shares
2 odpowiedzi
Tomek K. odpowiedział 1 rok temu

Witam, ile tematów i o jakim wolumenie miesięcznie, może Pan przerobić? Posiadam szeroką bazę klientów.

Odpowiedż dlaWspółpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
4 (80%) 3 votes
Jan odpowiedział 1 rok temu

Proszę o kontakt za pośrednictwem forum. kontakt@forum-oddluzanie.pl

Współpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
3 (60%) 2 votes
franzR Personel odpowiedział 1 rok temu

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dział reklamy znajduje się w osobnym wątku tutaj: http://forum-oddluzanie.pl/forum/Fora/inne-watki/ Jeśli chcą Państwo dodać reklamę prosimy o krótki opis działania firmy wraz z aktualnymi i poprawnymi danymi kontaktowymi w wiadomości na adres e-mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl

Pozdrawiamy,
Administracja 🙂

Twoja odpowiedź

18 + 4 =

JanSpołeczność: pytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Współpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami 0 Dobre Słabe Jan zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.