Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pożyczki pozabankoweWspółpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
Jan zapytał 3 miesiące temu

Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja. Nie interesują nas tematy „śmieciowe” nie dające realnego zabezpieczenia. Rodzaj zabezpieczenia:

  • mieszkania w miejscowościach min. 25 000 mieszkańców
  • działki budowlane
  • apartamenty
  • domy
  • tereny inwestycyjne
  • obiekty usługowe / zakłady przemysłowe. Finansowanie od 10 000 zł do 600 000 zł. Okres finansowania – od 3 do 12 mcy z możliwością wielokrotnego przedłużania. Preferowane zabezpieczenie – przewłaszczenie na zabezpieczenie lub kupno-sprzedaż z odkupem. Możliwe zabezpieczenie na dziale IV. Pożyczki do 50% LTV. Decyzje w max. 48h od wpłynięcia tematu.

 

4.4/5 - (5 votes)
2 odpowiedzi
Jan odpowiedział 4 tygodnie temu
Doradcy Forum *rekomendowani Personel odpowiedział 7 lat temu

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dział reklamy znajduje się w osobnym wątku tutaj: https://forum-oddluzanie.pl/forum/Fora/inne-watki/ Jeśli chcą Państwo dodać reklamę prosimy o krótki opis działania firmy wraz z aktualnymi i poprawnymi danymi kontaktowymi w wiadomości na adres e-mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl

Pozdrawiamy,
Administracja 🙂

Tomek K. odpowiedział 3 tygodnie temu

Witam, ile tematów i o jakim wolumenie miesięcznie, może Pan przerobić? Posiadam szeroką bazę klientów.

4/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

15 + 16 =

JanForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Współpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami 0 Dobre Słabe Jan zapytał 3 miesiące temu Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja. Nie interesują nas tematy...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.