Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty hipoteczneZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
DużyWik zapytał 11 miesięcy temu
0Shares

Witam, czy orientujecie się w jaki sposób zawiesić spłatę kredytu hipotecznego? Ostatnio usłyszałam od znajomego, że jest taka możliwość. Tylko co należy zrobić w tej sprawie?

Zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
0Shares
2 odpowiedzi
Zuza odpowiedział 10 miesięcy temu
0Shares

Przeczytaj umowę, wszystko jest w niej zapisane. Każdy bank ma inne zasady. Oczywiście możesz próbować negocjować indywidualne warunki zawieszenia rat – wszystko zależy od Twojej sytuacji.

Odpowiedż dlaZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
0Shares
Gość odpowiedział 10 miesięcy temu
0Shares

Czasowe zawieszenie spłaty lub karencja, kiedy regularnie wpłacane są tylko  odsetki mają sens momencie nagłego pogorszenia się sytuacji finansowej kredytobiorcy, gdyż wiążą się one z kosztami. Zazwyczaj możliwość tę mają tylko klienci, którzy nie zalegają ze spłatami, a ich umowa z bankiem trwa już jakiś czas. Zazwyczaj korzystanie z tych usług wiąże się więc z wydłużeniem okresu kredytowania lub rozłożeniem zaległej kwoty na czas pozostały do końca spłaty zobowiązania, co oznacza wzrost wysokości następnych rat.

Odpowiedż dlaZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
0Shares
Twoja odpowiedź

1 + 20 =

DużyWikSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie? 0 Dobre Słabe DużyWik zapytał 11 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, czy orientujecie się w jaki sposób zawiesić spłatę kredytu hipotecznego? Ostatnio usłyszałam od znajomego, że jest taka możliwość. Tylko co należy zrobić w...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.