Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty hipoteczneZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
DużyWik zapytał 2 lata temu
0Shares

Witam, czy orientujecie się w jaki sposób zawiesić spłatę kredytu hipotecznego? Ostatnio usłyszałam od znajomego, że jest taka możliwość. Tylko co należy zrobić w tej sprawie?

Zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
0Shares
2 odpowiedzi
Zuza odpowiedział 2 lata temu

Przeczytaj umowę, wszystko jest w niej zapisane. Każdy bank ma inne zasady. Oczywiście możesz próbować negocjować indywidualne warunki zawieszenia rat – wszystko zależy od Twojej sytuacji.

Odpowiedż dlaZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
Gość odpowiedział 2 lata temu

Czasowe zawieszenie spłaty lub karencja, kiedy regularnie wpłacane są tylko  odsetki mają sens momencie nagłego pogorszenia się sytuacji finansowej kredytobiorcy, gdyż wiążą się one z kosztami. Zazwyczaj możliwość tę mają tylko klienci, którzy nie zalegają ze spłatami, a ich umowa z bankiem trwa już jakiś czas. Zazwyczaj korzystanie z tych usług wiąże się więc z wydłużeniem okresu kredytowania lub rozłożeniem zaległej kwoty na czas pozostały do końca spłaty zobowiązania, co oznacza wzrost wysokości następnych rat.

Odpowiedż dlaZawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie?
5 (100%) 1 vote
Twoja odpowiedź

8 + 17 =

DużyWikSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ktoś ma doświadczenie? 0 Dobre Słabe DużyWik zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, czy orientujecie się w jaki sposób zawiesić spłatę kredytu hipotecznego? Ostatnio usłyszałam od znajomego, że jest taka możliwość. Tylko co należy zrobić w...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.