Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia?

#1406
Lovelas
Gość

Zawsze można spróbować negocjować. Warto wcześniej przygotować odpowiednie argumenty, które powinny pomóc w takich negocjacjach. Można spróbować negocjować warunki spłaty i oprocentowania kredytu lub zastanowić się nad przejściem do innego banku. Obie strony dążą w gruncie rzeczy do tego samego. Klient chce spłacić dług, a Bank chce odzyskać pożyczone pieniądze. Istotna jest konsekwencja oraz wykazanie, iż jest się wiarygodnym dłużnikiem. Warto przemyśleć dokładnie warunki jakie chce się zaoferować wierzycielowi. Należy proponować warunki, które są możliwe do spełnienia. Jeżeli pojawiają się problemy, to trzeba je j zgłaszać jak najszybciej, a nie w momencie kiedy one zaczynają się nawarstwiać i rosnąć

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? › Negocjacje z bankami – jedyna metoda na wyjście z pętli zadłużenia? 10 lutego, 2024 o 5:47 pm #1406 LovelasGość Zawsze można spróbować negocjować. Warto wcześniej przygotować odpowiednie argumenty, które powinny pomóc w takich...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.