Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja kredytu Odpowiedz do: Windykacja kredytu

#11668
Hubert
Gość

Serio tak się przejmujesz znajomym i jego długami, że wypytujesz na forum na temat jego windykatora? Ale do rzeczy, bo nie chce mi się kłócić. Miałem już kiedyś do czynienia z firmą Best. Działają pewnie mniej wiecej podobnie jak kazda inna firma windykacyjna. Wiadomo, ze ich celem jest odzyskanie hajsu najlepiej w całości i jeszcze z odsetkami. Ja po kilku telefonach od nich i rozmowie zdecydowałem sie spłacić całość długu jednorazowo. A najlepsze, ze moglem tez negocjowac wysokość należności i mysle, ze to jest zaleta przejecia zadłużenia przez windykatora, no bo z bankiem kredytu to nie ponegocjujesz.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja kredytu › Odpowiedz do: Windykacja kredytu 16 lutego, 2024 o 6:03 pm #11668 HubertGość Serio tak się przejmujesz znajomym i jego długami, że wypytujesz na forum na temat jego windykatora? Ale do rzeczy, bo nie chce mi się kłócić. Miałem już kiedyś do czynienia...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.