Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja kredytu

 • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 miesiące/y temu by Weronika.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #11637 Reply
  Adrian
  Gość

  Mój znajomy ma kiepską sytuacje. Chodzi oczywiście o kredyt w banku, którego nie był w stanie płacić. Z tego co mi wiadomo, jego dług został odsprzedany firmie windykacyjnej. I tutaj moje pytanie? Znacie tę firmę? Może ktoś miał podobną sytuację i mógłby się podzielić opinią, podpowiedzieć, jak wygląda ich praca, w jaki sposób działają? Ja pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, ale wiem, jak to jest mieć problemy z pieniędzmi i po prostu fajnie byłoby być przygotowanym na przyszłość.

  #11640 Reply
  Zebra
  Gość

  Zetknęłam się kiedyś z BEST, bo mieliśmy w miejscu, gdzie pracowałam nieopłacone rachunki telefoniczne i oni wykupili te wierzytelności od firmy telekomunikacyjnej. z tego, co pamiętam, wszystko jakoś się rozwiązało dzięki ugodzie ale trzeba było trochę czasu spędzić na rozmowach z konsultantem. wiadomo było że dług jest i jakoś trzeba go spłacić więc nikt nie miał pretensji, ale najważniejsze to chyba, że dało się porozumieć i jakoś się dogadać bez uszczerbku dla każdej ze stron. po prostu trzeba rozmawiać z nimi i tyle…

  #11660 Reply
  Gerardo
  Gość

  Dziękuje za konkretny przykład, bo czasem to się można dużo bzdur naczytać. No takie są fakty, że zazwyczaj zadłużenie samo się nie robi. mnie tam rodzice zawsze uczyli, że trzeba oddawać co się pożyczyło. A w ogóle kolega mi kiedyś powiedział, że ostatecznie po negocjacjach z windykatorem miał mniej do spłacenia niż na początku i zdaje mi się, że też miał jakas ugodę w Best, więc może faktycznie da się z nimi dogadać, ale ja tam nie wiem.

  #11672 Reply
  Weronika
  Gość

  Potwierdzam opinie o tej Kancelarii. Bardzo mi pomogli przy oddłużeniu i to za rozsądna cenę. Ich radca prawny jest elastyczny, konkretny i wie jak zająć się sprawą by odnieść sukces. Polecam.

  #11668 Reply
  Hubert
  Gość

  Serio tak się przejmujesz znajomym i jego długami, że wypytujesz na forum na temat jego windykatora? Ale do rzeczy, bo nie chce mi się kłócić. Miałem już kiedyś do czynienia z firmą Best. Działają pewnie mniej wiecej podobnie jak kazda inna firma windykacyjna. Wiadomo, ze ich celem jest odzyskanie hajsu najlepiej w całości i jeszcze z odsetkami. Ja po kilku telefonach od nich i rozmowie zdecydowałem sie spłacić całość długu jednorazowo. A najlepsze, ze moglem tez negocjowac wysokość należności i mysle, ze to jest zaleta przejecia zadłużenia przez windykatora, no bo z bankiem kredytu to nie ponegocjujesz.

  #11670 Reply
  Grzegorz
  Gość

  Polecam bardzo dobrą firmę zajmująca się pomocą dla zadłużonych. Zgłosiłam się o pomoc do Kancelarii Prawnej. Uzyskałam fachową pomoc i dzięki ich doświadczeniu (15 lat na rynku) udało się mi całkowicie unieważnić umowę pożyczkową bo znaleźli podczas jej analizy niezgodne z prawem zapisy. Warto skorzystać nie drogo a skutecznie.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Windykacja kredytu
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja kredytu This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 miesiące/y temu by Weronika. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 26 lutego, 2023 o 3:15 pm #11637 Reply AdrianGość Mój znajomy ma kiepską sytuacje. Chodzi oczywiście o kredyt w banku,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.