#1015
Aurora
Gość

Im niższe oprocentowanie, tym tańszy kredyt. I bardzo istotna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania .Trzeba uważać bo oprócz wymaganego przez banki 15 procentowego wkładu własnego, dodatkowo dochodzą opłaty z własnej kieszeni tj. prowizja, podatek czy koszty notariusza.
Tam gdzie niższe oprocentowanie to z reguły wyższa marża. Aby wyliczyć rzeczywisty koszt kredytu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie jego składniki wraz z odsetkami, marżą oprocentowaniem, prowizjami i dodatkowymi opłatami. Warto doliczyć do tego koszta zabezpieczenia kredytu, zmiany kursów walut, prowadzenia rachunku. Zabrać umowę do domu, skonsultować z fachowcem i po „przespaniu się z ta myślą” zdecydować czy warto.

Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2024r. ? › Najlepszy kredyt hipoteczny w 2016 19 lutego, 2024 o 11:09 am #1015 AuroraGość Im niższe oprocentowanie, tym tańszy kredyt. I bardzo istotna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania .Trzeba uważać bo oprócz wymaganego przez banki 15 procentowego wkładu...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.