Główna Forum Dyskusje ogólne Pracodawca nie przelewa wynagrodzenia do komornika i zostawia je sobie.. Pracodawca nie przelewa wynagrodzenia do komornika i zostawia je sobie..

#2300
RvarX
Gość

Za samo niewykonanie obowiązków przekazania informacji dotyczących zajętego wynagrodzenia lub przeszkód prowadzenia z niego egzekucji komornik może wymierzyć karę. Może to zrobić w stosunku do pracodawcy, pracownika lub wspólnika odpowiedzialnego za wykonanie obowiązku poinformowania komornika. Komornik ma prawo nałożenia grzywny ty bardziej za nie przekazywanie środków zgodnie z zajęciem wynagrodzenie lub wierzytelności.

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Pracodawca nie przelewa wynagrodzenia do komornika i zostawia je sobie.. › Pracodawca nie przelewa wynagrodzenia do komornika i zostawia je sobie.. 7 lutego, 2024 o 10:42 am #2300 RvarXGość Za samo niewykonanie obowiązków przekazania informacji dotyczących zajętego wynagrodzenia lub przeszkód prowadzenia z niego egzekucji komornik może...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.