Główna Forum Pożyczki pozabankowe Rolowanie pożyczek – refinansowanie pożyczek. Rolowanie pożyczek – refinansowanie pożyczek.

#1258
chanel
Gość

Reakcją instytucji finansowych na znowelizowanie ustawy antylichwiarskiej to wprowadzenie, zamiast przedłużenia firmy, refinansowania. Nic innego jak przedłużenie spłaty. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku prolongaty, refinansowanie następuje dopiero po dokonaniu płatności na konto wskazane przez pożyczkodawcę. Koszt takiej operacji nie przewyższa wysokości domyślnej prowizji, ustalonej przez firmę dla danej kwoty, czyli równowartość prowizji pobieranej przez firmę.

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Rolowanie pożyczek – refinansowanie pożyczek. › Rolowanie pożyczek – refinansowanie pożyczek. 8 lutego, 2024 o 5:31 pm #1258 chanelGość Reakcją instytucji finansowych na znowelizowanie ustawy antylichwiarskiej to wprowadzenie, zamiast przedłużenia firmy, refinansowania. Nic innego jak przedłużenie spłaty. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku prolongaty,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.