Główna Forum Kredyty hipoteczne Sprzedaż mieszkania objętego kredytem hipotecznym? Sprzedaż mieszkania objętego kredytem hipotecznym?

#1388
kataryniarz
Gość

W wielu przypadkach sprzedający jest zmuszony do sprzedaży mieszkania nieco poniżej jej wartości rynkowej. Sprzedaż może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest podpisanie umowy przedsprzedażowej. Dla nabywcy bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie cesja kredytu i jego samodzielna spłata. W tym celu konieczna będzie zgoda banku na cesję, oraz podpisanie odpowiednio sformułowanej umowy kupna-sprzedaży.

Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Sprzedaż mieszkania objętego kredytem hipotecznym? › Sprzedaż mieszkania objętego kredytem hipotecznym? 17 lutego, 2024 o 8:59 pm #1388 kataryniarzGość W wielu przypadkach sprzedający jest zmuszony do sprzedaży mieszkania nieco poniżej jej wartości rynkowej. Sprzedaż może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest podpisanie umowy...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.