Główna Forum Kredyty bankowe Bank Pocztowy. Zabezpieczenie kredytu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #1385 Reply
  Rafacker
  Gość

  Jeżeli nie możliwości przedstawienia zabezpieczenia w formie hipoteki na nieruchomości lub prawie, którym może być własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego, prawo do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej bądź przystąpienia osoby trzeciej, to pozostaje cesja praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

  #1043 Reply
  Miniek000
  Gość

  Chciałbym obniżyć ratę kredytu. Bank wyraził zgodę, ale muszę zabezpieczyć kredyt mieszkaniem bądź poręczeniem osoby trzeciej która ma zdolność kredytową. Czy da się to jakoś obejść?

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Bank Pocztowy. Zabezpieczenie kredytu.
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Bank Pocztowy. Zabezpieczenie kredytu. Otagowane: Bank Pocztowy. Zabezpieczenie kredytu. This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 1 tydzień temu by Rafacker. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 12 lutego, 2024 o 9:16 pm #1385 Reply RafackerGość Jeżeli nie możliwości przedstawienia zabezpieczenia...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.