Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie GetBack z oskarżeniami UOKiK – nękanie i wydzwanianie po sąsiadach dłuznika

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2986
  Oddłużanie
  Gość

  Od dawna wiadomo, że firma GetBack nieuczciwie windykuje (nie)swoich klientów. Tym razem UOKiK przyjrzał się praktykom stosowanym przez pracowników GetBack. Posuwają się oni do dzwonienia po sąsiadach i rodzinie dłużnika, bezprawnie przetwarzając jego dane i podając się za Rzecznika Dłużników. Bez wątpienia nie są oni rzecznikami dłużnika a sposób ich działania zasługuje na restrykcyjne działania. Dlatego przed podpisaniem ugody z tą firmą zgłoście się na forum i opisujcie Wasze doświadczenia z firmą GetBack. Chętnie pomogę.

  #2989
  Mariusz
  Gość

  OK. A jakie są opinie wasze na temat GetBack? Ostatnio przysłali mi ugodę, n podpisanie mam 30 dni. Jest tam kilka kruczków np. jesli spóźnię się o 1 dzień z wpłatą raty nawet o 1 grosz to wypowiadają umowę i muszę oddać całość.. Czy ktoś podpisywał ugodę z GetBack?

  #8440
  Wieś
  Gość

  Mariusz nigdy nie podpisuj ugody z Getback. Po pierwsze kupują stare długi, które już dawno spłaciłeś. Po drugie przyznajesz się do długu, którego właścicielem nigdy nie był Getback. Unikaj ugód z takiego typu firmami. Np. KRUK, ULTIMO< PROKURA, GETBACK – NIGDY NIE PODPISUJ UGÓD Z FIRMAMI WINDYKACYJNYMI I FUNDUSZAMI INWESTYCYJNYMI!! NIGDY !!!

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie › GetBack z oskarżeniami UOKiK – nękanie i wydzwanianie po sąsiadach dłuznika Otagowane: GetBack, GetBack ugoda, GetBack UOKiK This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 months, 2 weeks temu by Wieś. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.