Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie GetBack z oskarżeniami UOKiK – nękanie i wydzwanianie po sąsiadach dłuznika

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2986 Reply
  Oddłużanie
  Gość

  Od dawna wiadomo, że firma GetBack nieuczciwie windykuje (nie)swoich klientów. Tym razem UOKiK przyjrzał się praktykom stosowanym przez pracowników GetBack. Posuwają się oni do dzwonienia po sąsiadach i rodzinie dłużnika, bezprawnie przetwarzając jego dane i podając się za Rzecznika Dłużników. Bez wątpienia nie są oni rzecznikami dłużnika a sposób ich działania zasługuje na restrykcyjne działania. Dlatego przed podpisaniem ugody z tą firmą zgłoście się na forum i opisujcie Wasze doświadczenia z firmą GetBack. Chętnie pomogę.

  #2989 Reply
  Mariusz
  Gość

  OK. A jakie są opinie wasze na temat GetBack? Ostatnio przysłali mi ugodę, n podpisanie mam 30 dni. Jest tam kilka kruczków np. jesli spóźnię się o 1 dzień z wpłatą raty nawet o 1 grosz to wypowiadają umowę i muszę oddać całość.. Czy ktoś podpisywał ugodę z GetBack?

  #8440 Reply
  Wieś
  Gość

  Mariusz nigdy nie podpisuj ugody z Getback. Po pierwsze kupują stare długi, które już dawno spłaciłeś. Po drugie przyznajesz się do długu, którego właścicielem nigdy nie był Getback. Unikaj ugód z takiego typu firmami. Np. KRUK, ULTIMO< PROKURA, GETBACK – NIGDY NIE PODPISUJ UGÓD Z FIRMAMI WINDYKACYJNYMI I FUNDUSZAMI INWESTYCYJNYMI!! NIGDY !!!

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: GetBack z oskarżeniami UOKiK – nękanie i wydzwanianie po sąsiadach dłuznika
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie › GetBack z oskarżeniami UOKiK – nękanie i wydzwanianie po sąsiadach dłuznika Otagowane: GetBack, GetBack ugoda, GetBack UOKiK This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 1 tydzień temu by Wieś. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.