Główna Forum Dyskusje ogólne Grunty rolne i podatek rolny od dzierżawy?

 • This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Leandro z Włodawy.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #912 Reply
  Leandro z Włodawy
  Gość

  Wszczęcie postępowania egzekucyjnego jest najbardziej dotkliwym sposobem zaspokojenia wierzyciela, postępowanie egzekucyjne jest sformalizowane i poddane kontroli sądu administracyjnego. Istnieje możliwość złożenia przez zobowiązanego zarzutu w sprawie prowadzenia egzekucji administracyjnej, skargi na czynności egzekucyjne organu egzekucyjnego lub egzekutora oraz na przewlekłość postępowania egzekucyjnego, zażalenia na wydane w toku egzekucji postanowienie. Zgodnie z art. 33 ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji podstawą zarzutu w sprawie prowadzenia egzekucji administracyjnej może być błąd co do osoby zobowiązanego. Należy pamiętać, iż podpisując umowę dzierżawy, przyjmuje się obowiązek podatkowy , jeżeli umowa nie stanowi inaczej.

  #326 Reply
  Bożenka z K.
  Gość

  Czy ktoś może przybliżyć temat egzekucji administracyjnej odnośnie podatku rolnego od dzierżawy. Nie jestem właścicielem dzierżawionego mimo to nadal mam problemy z US w kwestii rozliczenia podatku. Nie wiem czy będze, a jeżeli tak to jaki skutek na przyszłe inwestycje.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Grunty rolne i podatek rolny od dzierżawy?
Twoje informacje
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Grunty rolne i podatek rolny od dzierżawy? Otagowane: grunty rolne, podatek rolny This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Leandro z Włodawy. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 18 lutego, 2024 o 6:18 pm #912 Reply Leandro z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.