Główna Forum Kredyty hipoteczne Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2016r. ?

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #540
  Pantera
  Gość

  Rada – nigdy nie skupiajcie się na jednej ofercie, lepiej porównać większą ich ilość, wtedy macie ogląd na koszty, które jednak w dalszym ciągu są różne dla poszczególnych ofert.

  #541
  anja
  Gość

  Na pewno należy zacząć od tego, czy i jakim wkładem własnym dysponujemy. Jeżeli jest on na poziomie 20 % to polecam Bank BPH. Do wkładu własnego zaliczamy działkę, którą klient posiada, materiały zgromadzone do budowy domu lub środki na rachunkach bankowych.

  #542
  Aneczka
  Gość

  Jeżeli ktoś chce wziąć kredyt to najlepiej sam niech się uda do banków, absolutnie bez pośredników! Zrezygnowaliśmy z pośrednika i sami wysyłaliśmy formularze z prośbą o kontakt do banków. Oddzwaniali do nas z ofertą i w końcu wybraliśmy ING.

  #531
  Azmadan
  Gość

  Wreszcie dojrzałem do tego, żeby zakupić własne mieszkanie. Mam odłożone 150 tys zł. Sądzę, że będę potrzebował jeszcze jakieś 350 tys zł. Właśnie na taką kwotę chcę wziąć kredyt hipoteczny. Mam zdolność kredytową zatem nie przewiduję problemów z uzyskaniem kredytu. Nurtuje mnie pytanie gdzie najtaniej dostanę kredyt hipoteczny ?
  Co proponujecie ?

  #534
  MizeriaOne
  Gość

  Bez poznania Twojej sytuacji materialnej, informacji nt. samej inwestycji nie da się określić banku, który będzie najlepszy. Podaj szczegóły.

  #537
  Kruczek
  Gość

  Wybór hipoteki i odpowiedniego banku zależy od wielu rzeczy.
  Mi np. jak dobierali kredyt w conectum finanse to ustalali najpierw zdolność kredytową, stan majątkowy (wszystko było ok jak u Ciebie) ale też musiałam się zadeklarować czy wolę dać większy wkład własny i mniej rat, albo więcej rat na więcej lat ale mniejszych, albo np. jak ktoś ma mały wkład własny to też jest inaczej.
  Zamiast na forum odezwij się do kogoś, kto sie na tym zna.

  #533
  CoRRi
  Gość

  nie da się tak jednoznacznie określić tego co chcesz. Teraz kredyt hipoteczny to wiele dodatkowych czynników i wymogów – a to wymóg korzystania z karty kredytowej, a to ubezpieczenie, to tamto. Banki oszalały na tym punkcie. Podejrzewam, ze jednak będziesz musiał przejść się po bankach i samemu porównywać oferty. Ewentualnie poszukaj po pośrednikach, którzy podpowiedzą i pójść do banku 😀 Żart 🙂

  #1015
  Aurora
  Gość

  Im niższe oprocentowanie, tym tańszy kredyt. I bardzo istotna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania .Trzeba uważać bo oprócz wymaganego przez banki 15 procentowego wkładu własnego, dodatkowo dochodzą opłaty z własnej kieszeni tj. prowizja, podatek czy koszty notariusza.
  Tam gdzie niższe oprocentowanie to z reguły wyższa marża. Aby wyliczyć rzeczywisty koszt kredytu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie jego składniki wraz z odsetkami, marżą oprocentowaniem, prowizjami i dodatkowymi opłatami. Warto doliczyć do tego koszta zabezpieczenia kredytu, zmiany kursów walut, prowadzenia rachunku. Zabrać umowę do domu, skonsultować z fachowcem i po „przespaniu się z ta myślą” zdecydować czy warto.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2016r. ? Otagowane: kredyt hipoteczny, najlepszy kredyt hipoteczny w 2016 This topic has 7 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 6 months, 3 weeks temu by Aurora. Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8) Autor Wpisy 30 października,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.