Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt w banku na mieszkanie a alimenty

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8466 Reply
  Ibuprom
  Gość

  Witam serdecznie. W moich planach jest budowa domu. Mam już pewien wkład własny, niemniej jednak prócz stałej pracy, która jest ogromnym plusem, muszę płacić alimenty. Chciałbym zatem zapytać, czy w takiej sytuacji mam możliwość na zaciągnięcie kredytu w banku? Jak to wygląda od strony prawnej, bankowej? Pozdrawiam.

  #8469 Reply
  Sim Robasan
  Gość

  Jeśli płacisz alimenty, to sam nie zaciągniesz kredytu. Zgodnie z prawem musiałbym poprosić kogoś o pomoc, by razem z Tobą przystąpił do kredytu.

  #8467 Reply
  Walery
  Gość

  Moim zdaniem raczej marne szanse, ale wszystko zależy od tego, ile tak naprawdę zarabiasz i na jaką umowę masz pracę.

  #8470 Reply
  Louis
  Gość

  Może dla pocieszenia. Moja sytuacja wcale nie wyglądała inaczej. Ale jeszcze podpisałem umowę o wynajem mieszkania, na którym zarabiałem niezłe pieniądze, dlatego otrzymałem kredyt.

  #8468 Reply
  Trodag
  Gość

  Zależy, jak wysokie masz alimenty. Często właśnie z powodu alimentów zdolność kredytowa nie jest możliwa.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Kredyt w banku na mieszkanie a alimenty
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt w banku na mieszkanie a alimenty This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Louis. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 21 stycznia, 2023 o 9:15 pm #8466 Reply IbupromGość Witam serdecznie. W moich planach jest budowa...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.