Główna Forum Kredyty bankowe Kto z doradców finansowych pomaga wyjść z długów?

 • This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by renata walaszczyk.
Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #2705 Reply
  Renofor
  Gość

  Witam, mam olbrzymie długi w kilku bankach i ponad 60tys. zł pozabankowo. Szukam kredytu z jedną niską ratą. Czy któryś doradca finansowy z forum może mi pomóc? Dodam, że nie mam komornika ani windykacji i płacę regularnie. Ale teraz spadła mi pensja i nie dam rady płacić wszystkiego. Dziękuję z góry za każdą pomoc.

  #2733 Reply
  Katarzyna
  Gość

  Witam. Proszę o kontakt droga mailową. Myślę że uda mi się Pani pomóc katiaaxoxo@gmail.com

  #2794 Reply
  renata walaszczyk
  Gość

  Dałam się nabrać przez nieuczciwe towarzystwo ubezpieczeniowe. Zaproponowano mi polisolokatę, przez którą straciłam wszystkie oszczędności. Jeden zapis spowodował, że moje życie zmieniło się w pasmo długów i obciążeń finansowych. Na szczęście trafiłam na Kancelarię Prawną która pomogła mi odzyskać moje pieniądze. Byłam zupełnie nieświadoma tego, że mogę walczyć z nieuczciwym ubezpieczycielem i że uda mi się rozwiązać zawartą polisolokatę. Dzięki nim spię spokojnie

  #2734 Reply
  Renofor
  Gość

  @Katarzyna – Proszę o informację w jaki sposób jest Pani w stanie pomóc? Jakich informacji Pani potrzebuje?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Kto z doradców finansowych pomaga wyjść z długów?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Kto z doradców finansowych pomaga wyjść z długów? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by renata walaszczyk. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 2 stycznia, 2023 o 1:16 pm #2705 Reply RenoforGość Witam, mam olbrzymie długi w...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.