Główna Forum Pozostałe produkty finansowe lokata online

 • This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Szymon Tracz.
Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #9012 Reply
  kasiek66
  Gość

  Cześć, szukałąm lokat z możliwością założenia on-line i ta nowa z BOŚ Bank e-lokata Na plusie jest bardzo przystępna, podpowie ktoś coś więcej o niej?

  #9466 Reply
  zenka
  Gość

  Bardziej opłacalne są inwestycje z oferty, nie wiem dlaczego nie zaryzykujesz jeśli chcesz zyskać ciut więcej, niemal w tak samo bezpieczny sposób. Lokaty dzisiaj to oprocentowanie ok. 2% rocznie, bardzo mało, niemal nieopłacalnie więc przemyśl temat innych metod inwestowania, nawet bez wiedzy na ten temat.

  #9472 Reply
  Szymon Tracz
  Gość

  A jeżeli nie skupiać się na lokacie, to na czym? dodano całkiem fajny wpis na ten temat, także swobodnie można się z nim zapoznać. Myślę, że należy patrzeć nieco szerzej, niż tylko na to, jakie możliwości dają lokaty, bo dróg jest kilka, jak nie kilkanaście 🙂 Pozdrawiam!

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: lokata online
Twoje informacje
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › lokata online This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Szymon Tracz. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 30 stycznia, 2023 o 5:07 am #9012 Reply kasiek66Gość Cześć, szukałąm lokat z możliwością założenia on-line i ta nowa...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.