Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Łukasz Białkowski opinie oddłużanie

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #10095 Reply
  Magda
  Gość

  Witam, szukam opinii na temat p. Łukasza Białkowskiego. Podobno pan zajmuje się oddłużaniem, jakie macie opinie na temat jego usług? Nigdzie nie można znaleźć o nim opinii. Czy znajdzie się ktoś kto korzystał z jego usług? Jaka cena? Jaka skuteczność?

  #11641 Reply
  Grzegorzkowal82
  Participant

  Dzień dobry, przy oddłużeniu warto skorzystać z jakieś znanej na rynku kancelarii, najlepiej z kilkoma oddziałam i warto przed oddaniem sprawy poczytać opinie na wielu formach nie tylko na jednym. Ja swoje sprawy oddłużeniowe oddałem do Kancelarii Omega. Kwestia opinii, czytać, szukać i dokonywać słusznych wyborów.

  #10338 Reply
  Xacha
  Gość

  Jeśli jest moderatorem forum to odpowiedz sobie na pytanie o rzetelność opinii 😉

  #11617 Reply
  adwokat
  Gość

  nie jestem z tej kancelarii, ale ty chyba byś nie pracowała za darmo, co ?

  #10926 Reply
  Maria
  Gość

  Korzystałam ,nie polecam .Pan B jeżeli masz kilka spraw każe sobie płacić abonament bez względu na wynik spraw także możesz zapłacić kilka tysięcy w abonamencie mieć kilka tysięcy do spłaty za przegrane sprawy. W moim przypadku każda sprawa przegrana. Inne kancelarie działają tak że biorą pieniądze dopiero za sukces plus koszta zastępstwa procesowego.Taka metoda jest uczciwa bo po pierwsze kancelaria stara się wygrać żeby zarobić po drugie nie biorą spraw beznadziejnych. Panu B nie zależy bo i tak zbiera kasę przed co za tem idzie jest mu obojętne czy wygra czy przegra jak zarobił już na Tobie przed rozpoczęciem sprawy. Unikać jak ognia

  #10125 Reply
  Ania
  Gość

  Równiez poszukuje rzetelnych opinii. Pan łukasz Białkowski jest moderatorem na forum o kredytach, prowadzi również bloga portal dłużnika. Ktoś korzystał? Jaki skutek i na czym polega pomoc?

  #11625 Reply
  Janek
  Gość

  Nie polecam, unikać jak ognia. Bierze abonament za nic czyli sprawy przegrywa a i tak każą płacić dla kogoś kto jest zadłużony to męka także trzymajcie się z daleka. Nie raczył nawet podjąć negocjacji bo dług musi być spłacony a w umowie stoi jasno zresztą chwali się tym na swojej stronie. Zero odpowiedzialności. W innej kancelarii zapłacił bym o wiele mniej.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Łukasz Białkowski opinie oddłużanie
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Łukasz Białkowski opinie oddłużanie This topic has 6 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 4 miesiące/y temu by Grzegorzkowal82. Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7) Autor Wpisy 10 lutego, 2023 o 12:36 pm #10095 Reply MagdaGość Witam, szukam opinii na temat p. Łukasza Białkowskiego. Podobno...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.