Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny ranking Mieszkanie Plus – nowa forma wsparcia czy nieprzemyślane działanie rządu?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #899
  ArkadyK
  Gość

  Rząd nie ogarnia programu 500 plus, który zadłuży Państwo a już rozgłaszają nowy projekt o tanich mieszkaniach na wynajem na preferencyjnych warunkach z możliwością wykupu?. Kto zapłaci za wybudowanie nowych mieszkań?

  #901
  Martyyy
  Gość

  Wynajem z możliwością własności? Ciekawe. Czynsz ma być ok. 20 zł za metr, jak doliczyć do tego media i inne opłaty, to jak człowiek z niskimi dochodami Lu z „klasy średniej” ma jeszcze odłożyć aby wykupić ten lokal?

  #900
  Mandalay
  Gość

  Niby te mieszkania mają być dostępne dla wszystkich. Tylko co z tymi osobami, które maja osiągany dochód na śmieciówkach lub zmuszeni są pracować na czarno?

  #1001
  Agatka
  Gość

  Zgodnie z założeniem Pani Premier, możliwość skorzystania z „programu mieszkanie plus” mają mieć możliwość również osoby z niskimi dochodami, klasa średnia. Rodziny wielodzietne będą dodatkowo punktowane. Program ma pomóc w tworzeniu oszczędności, przez klasę średnią. W przypadku regularnego oszczędzania państwo wypłaci premię w wysokości 15 %. Ciekawe ile czasu zajmie unormowanie całego programu, a tym bardziej jego wdrożenie w życie.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny ranking › Mieszkanie Plus – nowa forma wsparcia czy nieprzemyślane działanie rządu? Otagowane: Mieszkanie Plus, Projekt Mieszkanie Plus This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 6 months, 4 weeks temu by Agatka. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.