Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny ranking Bezpieczny Kredyt 2% – nowa forma wsparcia czy nieprzemyślane działanie rządu?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #1001 Reply
  Agatka
  Gość

  Zgodnie z założeniem Pani Premier, możliwość skorzystania z „programu mieszkanie plus” mają mieć możliwość również osoby z niskimi dochodami, klasa średnia. Rodziny wielodzietne będą dodatkowo punktowane. Program ma pomóc w tworzeniu oszczędności, przez klasę średnią. W przypadku regularnego oszczędzania państwo wypłaci premię w wysokości 15 %. Ciekawe ile czasu zajmie unormowanie całego programu, a tym bardziej jego wdrożenie w życie.

  #901 Reply
  Martyyy
  Gość

  Wynajem z możliwością własności? Ciekawe. Czynsz ma być ok. 20 zł za metr, jak doliczyć do tego media i inne opłaty, to jak człowiek z niskimi dochodami Lu z „klasy średniej” ma jeszcze odłożyć aby wykupić ten lokal?

  #900 Reply
  Mandalay
  Gość

  Niby te mieszkania mają być dostępne dla wszystkich. Tylko co z tymi osobami, które maja osiągany dochód na śmieciówkach lub zmuszeni są pracować na czarno?

  #21148 Reply

  Aktualizacja programu kredyt 2 procent – Szczegóły: kalkulator, dla kogo, gdzie składać wniosek

  #899 Reply
  ArkadyK
  Gość

  Rząd wprowadził program pronatalistyczny 500 plus, który zadłuży Państwo i nie  a już rozgłaszają nowy projekt o tanich kredytach na mieszkania na preferencyjnych warunkach 2% oprocentowania (ze 4% z kosztami)?. Kto zapłaci za ten kredyt? Złożą się ci co nie będą mogli go dostać, a mieszkania będą jeszcze droższe..

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Bezpieczny Kredyt 2% – nowa forma wsparcia czy nieprzemyślane działanie rządu?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny ranking › Bezpieczny Kredyt 2% – nowa forma wsparcia czy nieprzemyślane działanie rządu? Otagowane: Bezpieczny Kredyt, Kredyt 2 procent, Kredyt 2%, Mieszkanie Plus This topic has 4 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 4 miesiące/y temu by Doradcy Forum *rekomendowani. Przeglądajasz 5 wpisów...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.