Główna Forum Inne wątki Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #9938 Reply
  fo
  Gość

  Zapraszamy na forum odszkodowawcze, gdzie prowadzimy Ranking Firm Odszkodowawczych, oparty na opiniach klientów.

  #9273 Reply
  Grzegorz
  Gość

  Witam serdecznie jestem agentem odszkodowaniowym i pomagam ludziom odzyskać odszkodowanie za zdarzenie po wypadkowe zapraszam jeśli potrzebowali by Państwo pomocy lub może znają Państwo kogoś kto miał takie zdarzenie w ciągu 3 lat i potrzebował by pomocy chętnie zajmę się sprawą. pozdrawiam i dziękuję za chwilę uwagi

  #10825 Reply
  Helena
  Gość

  Ja ze swojej strony mogę polecić . Miałam bardzo trudną sprawę wypadku przy pracy, a pracodawca uchylał się od odpowiedzialności. Opowiedzieli mi też szczegółowo jakie dokumenty warto przygotować poza medycznymi, przyznam, że sama bym na to nie wpadła. Warto zadzwonić, szybko odbierają albo oddzwaniają.

  #9767 Reply
  Odszkodowania
  Gość

  również się polecamy jeśli chodzi o odkup odszkodowania

  #8282 Reply
  Kamil
  Gość

  Według mnie najlepszą firmą, która odzyskuje odszkodowanie jest firma która Działa na terenie Podkarpacia. Korzystałem z ich pomocy, kiedy ubezpieczyciel wypłacił mi zaniżone odszkodowanie. Wywalczyli mi zwrot całej kwoty. Za ich stronie jest email, przez który możecie im wysłać papiery i sprawdzić czy w waszym przypadku też jest możliwość odzyskania pieniędzy.

  #10806 Reply
  Jac3k
  Gość

  Również bardzo dobrą i sprawdzoną firmą, która oferuje dopłaty, odkup i skup odszkodowań . Firma mieści się w Białymstoku, ale działa na terenie całej Polski. Firmy oferujące tego typu usługi są „wybawieniem” dla osób, które zostały oszukane przez ubezpieczycieli. O wypłacenie całej kwoty od ubezpieczyciela można się domoagać do 3 lat wstecz pod warunkiem, ze nie podpisało się ugody. Cały proces skupu odszkodowania jest w pełni legalny o prosty.

  #9766 Reply
  Take
  Gość

  jesli chodzi o zaniżone odszkodowanie za uszkodzone auto to można skorzystać z dopłaty do odszkodowania i mieć problem z głowy

  #9672 Reply
  Stanisława B.
  Gość

  Opiszę swój przypadek. Końcem 2017 r. mój mąż zmarł w wypadku drogowym. Sprawcą był nastoletni chłopak. Oprócz odszkodowania za śmierć w wypadku męża dochodziłam zadośćuczynienie. Tego samego dochodziły moje córki. Sprawa sądowe zakończyły się pozytywnie, kwoty zasądzone przez Sąd w dużej mierze nam odpowiadały. Sprawę prowadziła nam adw. z Warszawy. Nie chciałbym, tu robić jakieś reklamy ale podejście mecenasa do sprawy było niesamowite. Kontakt do mecenasa znalazłam na jednej ze stron poświęconym odszkodowaniom. Dodam tylko, że przed skorzystaniem z usług prawnika odwiedziło mnie kilka firm odszkodowawczych, które oprócz braku odpowiedniego podejścia do osoby, która kilka dni wcześniej straciła męża, to jeszcze warunki finansowe jakie oferowali było całkowicie nie do przyjęcia. Jedna firma nawet mi zaproponowała 50% tego co uzyska w Sądzie. Dodam jeszcze, że pełnomocnik ubezpieczyciela twierdził, że sprawa potrwa od 2 do 3 lat. Zakończyła się w niecały rok 🙂

  #9549 Reply
  Tomasz
  Gość

  Odszkodowania i ich załatwienie to często spotykany problem i wg mnie trzeba poświęcić trochę czasu na wyszukanie informacji o konkretnej sprawie. Dlatego sądzę, że najprostszym ale w sumie nie aż tak kosztownym sposobem będzie wybranie dobrego prawnika. Takie sprawy mogą trwać wieki – warto zaoszczędzić na czasie.

  #2827 Reply
  Med-Legal.pl
  Gość

  Med-Legal.pl – odszkodowania powypadkowe, kancelaria odszkodowawcza i portal odszkodowań. Med-Legal to jedna z największych prywatnych firm i kancelarii odszkodowawczych w Polsce oraz forum skupiające osoby poszkodowane w losowych wypadkach. W ramach działalności portalu prowadzone są konsultacje, na podstawie których następnie dobierane są różnorodne metody uzyskiwania wysokich odszkodowań z zastosowaniem nowoczesnych działań prawnych.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań
Twoje informacje




Główna › Forum › Inne wątki › Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań Otagowane: odszkodowania powypadkowe Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10) Autor Wpisy 6 lutego, 2024 o 11:05 am #9938 Reply foGość Zapraszamy na forum odszkodowawcze, gdzie prowadzimy Ranking Firm Odszkodowawczych, oparty na opiniach klientów. 8 lutego, 2024 o 9:21 am #9273 Reply GrzegorzGość Witam serdecznie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.