Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Wypowiedzenie umowy o pożyczkę co robić?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8491 Reply
  Grela
  Gość

  Witajcie. Proszę o pomoc w pewnej sprawie. Otóż niedawno dostałam wiadomość z wypowiedzeniem umowy o pożyczkę. Nie byłam w stanie spłacić całości do wyznaczonego terminu. Dostałam jednak wiadomość, iż jeżeli będę spłacać regularnie określoną mniejszą kwotę, to nie czeka nie windykacja. Wciąż jednak na stronie e- sądu nie ma informacji o tym, że będę mogła uniknąć kosztów sądowych. W związku z tym, czy dobrze robię?

  #8493 Reply
  Warela
  Gość

  Ja dodam od siebie, że może po prostu sąd jeszcze nie znalazł żadnej podstawy do tego, by wydać nakaz zapłaty.

  #8492 Reply
  Adam Kredyty
  Gość

  Jeśli e-sąd nie rozpatrzył jeszcze Twojej sprawy, to będzie widniał na stronie napis zadekretowano- nowa. Tutaj trzeba jednak poczekać, takie sprawy nieco zajmują, zanim otrzyma się nakaz zapłaty, czy informację o przekazaniu sprawy do sądu.

  #8496 Reply
  Robin
  Gość

  Cierpliwości. Trzeba poczekać na wyrok sądu. Pamiętaj, że to całe wpłacanie to prawdopodobnie tak zwany chwyt windykacyjny. Nic to nie da, pieniądze wyciągną, a i tak będziesz musiała dostosować się do tego, co będzie w piśmie.

  #8495 Reply
  Step
  Gość

  Już nic nie wpłacaj. Uważam, że to po prostu wyciąganie pieniędzy. Lepiej poczekać na decyzję sądu i dopiero do niej się ustosunkować.

  #8494 Reply
  Pacific
  Gość

  No właśnie, może jeszcze czekają z wydaniem nakazu. Takie sprawy załatwia się raczej ostrożnie.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Wypowiedzenie umowy o pożyczkę co robić?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Wypowiedzenie umowy o pożyczkę co robić? This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 miesiące/y temu by Robin. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 22 stycznia, 2023 o 10:30 pm #8491 Reply GrelaGość Witajcie. Proszę o pomoc w pewnej sprawie....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.