Główna Forum Pożyczki pozabankowe Zajęcie konta przez komornika – co mogę zrobić?

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #2600 Reply
  Zizi
  Gość

  Posiadam zadluzenia w postaci zajec komorniczych w kwocie okolo 20.000 zl bardzo prosze o pomoc, chcialbym placic jedna niska rate, teraz mam nawet zablokowane konto w banku.

  #1958 Reply
  Wiaczesław
  Gość

  Mam problem z komornikiem. Otrzymałam pismo o zajęciu konta przez komornika. Kwota zadłużenia to prawie 4 tysiące. Mimo wielokrotnych prób nie udało mi się uzyskać żadnych sensownych informacji. Na pytanie co to za zobowiązanie uzyskałam odpowiedź, że nie wiedzą. Konto wyczyszczone do zera – było na nim 8 złotych. W historii rachunku nie ma żadnej informacji o zajęciu komorniczym. Nie stać mnie na spłatę tego długu, jedyny dochód to alimenty na syna i boję się, że komornik je zabierze. Obecnie nie pracuję, spodziewam się kolejnego dziecka. Proszę o pomoc.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Zajęcie konta przez komornika – co mogę zrobić?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Zajęcie konta przez komornika – co mogę zrobić? Otagowane: Komornik zablokował konto, Zajęcie konta przez komornika This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 2 tygodni/e temu by Zizi. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 6 lutego, 2024...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.