Chauve zapytał 2 miesiące temu

Witam, ktoś miał do czynienia z tą firma? Jak działają?

2.5/5 - (6 votes)
6 odpowiedzi
radzio_r odpowiedział 1 rok temu

Strona dobra merytorycznie. Przydałoby się popracować nad wyglądem i estetyką. Osoba, z którą rozmawiałem przyjemna. Dostałem 2,5tys. zł na weksel.

2.6/5 - (7 votes)
Michał odpowiedział 1 rok temu

Opieszałość, brak zainteresowania klientem, produkt niedopasowany do sytuacji klienta i rynku. A i 500 zł za samą analizę sprawy. Tak za to, że powiedzą co można zrobić. Tak jakby ktoś nie wiedział. Bosko!

3.4/5 - (8 votes)
Ciekawy odpowiedział 1 rok temu

Jeszcze jakieś opinie? Koszty, jak działają? Strona rzeczywiście nie zachęca, brak opinii też nie 🙂

2.9/5 - (7 votes)
demeter odpowiedział 1 rok temu

Firma bardzo przeciętna udziela pożyczek pod weksel. Żeby dostać 2tys.  p. Leszek wymaga 6 tys. zł dochodu. Żadne oddłużanie, brak kontaktu, pożyczki do 30 tys. z zabezpieczeniem najlepiej gdyby było na 500tys. zł. Nie można polecić.

4/5 - (7 votes)
Adam odpowiedział 1 rok temu

Sporo się zmieniło od Nowego Roku. Pojawiła się oferta BEZPŁATNEGO oddłużania poprzez pomoc prawną. Przestali udzielać pożyczek bez zabezpieczenia.
Godne polecenia

5/5 - (1 vote)
Henry odpowiedział 1 rok temu

Brak profesjonalizmu, kiepska oferta. 
Osoby zadłużone powinny szukać pomocy w innych firmach. 

1/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

3 + 1 =

ChauveForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › SNA finanse – opinie o firmie? 0 Dobre Słabe Chauve zapytał 2 miesiące temu Witam, ktoś miał do czynienia z tą firma? Jak działają? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.