Malwina zapytał 4 miesiące temu

Czy jest jakaś firma skupująca długi?

5/5 - (10 votes)
2 odpowiedzi
Mikro odpowiedział 1 dzień temu

Szukasz firmy, która przejmie twoje długi? Nie sądzę by takie istniały na rynku. Firmy windykacyjne kupują długi od banków i innych firm, za ułamek wartości i doliczają sobie koszty, żeby wyjść in plus. Prywatnego długu nie kupią, bo nie zarobią. Z resztą właścicielem zobowiązania jest bank i to on decyduje co z nim zrobi. 

3.5/5 - (2 votes)
Adam odpowiedział 1 dzień temu

Firmy windykacyjne stworzyły wokół siebie mit, jakoby to one oddłużały. Przecież to nie prawda! Taka firma kupuje dlug od wierzyciela, oczywiście za ułamek wartości, potem dolicza sobie koszty i obciąża nimi dłużnika. Co sprytniejsza firma przekaże sprawę do swojej spółki zależnej, która dolicza kolejne koszty i kieruje sprawę do sądu i komornika. 

Jeśli kto się nie zna to nie wie. Ale taka firma windykacyjna takim manewrem zarabia, a i oczyszcza wokół siebie atmosferę. 

Polecam sprawdzenie kredytów w zakresie ubezpieczeń i prowizji, sprawdzenie kredytów szczególnie konsolidacyjnych. 

Dla zainteresowanych pomocą jestem dostępny pod mailem ogólnym forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl 

5/5 - (11 votes)
Twoja odpowiedź

19 + 1 =

MalwinaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Firma skupujaca dlugi 1 Dobre Słabe Malwina zapytał 4 miesiące temu Czy jest jakaś firma skupująca długi? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.