Malwina zapytał 4 tygodnie temu

Czy jest jakaś firma skupująca długi?

5/5 - (10 votes)
2 odpowiedzi
Mikro odpowiedział 11 miesięcy temu

Szukasz firmy, która przejmie twoje długi? Nie sądzę by takie istniały na rynku. Firmy windykacyjne kupują długi od banków i innych firm, za ułamek wartości i doliczają sobie koszty, żeby wyjść in plus. Prywatnego długu nie kupią, bo nie zarobią. Z resztą właścicielem zobowiązania jest bank i to on decyduje co z nim zrobi. 

3.5/5 - (2 votes)
Adam odpowiedział 11 miesięcy temu

Firmy windykacyjne stworzyły wokół siebie mit, jakoby to one oddłużały. Przecież to nie prawda! Taka firma kupuje dlug od wierzyciela, oczywiście za ułamek wartości, potem dolicza sobie koszty i obciąża nimi dłużnika. Co sprytniejsza firma przekaże sprawę do swojej spółki zależnej, która dolicza kolejne koszty i kieruje sprawę do sądu i komornika. 

Jeśli kto się nie zna to nie wie. Ale taka firma windykacyjna takim manewrem zarabia, a i oczyszcza wokół siebie atmosferę. 

Polecam sprawdzenie kredytów w zakresie ubezpieczeń i prowizji, sprawdzenie kredytów szczególnie konsolidacyjnych. 

Dla zainteresowanych pomocą jestem dostępny pod mailem ogólnym forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl 

5/5 - (11 votes)
Twoja odpowiedź

20 + 3 =

MalwinaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Firma skupujaca dlugi 1 Dobre Słabe Malwina zapytał 4 tygodnie temu Czy jest jakaś firma skupująca długi? ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.