Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: OddłużanieOddłużanie osób fizycznych jakie firmy polecacie?
Master of d. zapytał 4 tygodnie temu

Jakie firmy oddłużeniowe jesteście w stanie polecić? Czy macie sprawdzone metody na oddłużanie? Kto oferuje pomoc w oddłużaniu? Ktoś słyszał o zagadnieniu oddłużanie osób fizycznych i może się podzielić opiniami?

3.9/5 - (17 votes)
13 odpowiedzi
Czeski odpowiedział 11 miesięcy temu

Lexperto to oszuści!!!! kilka razy zmieniali nazwę, żeby oszukać klientów. Centrum dluznika, lexperto i centrum oddluzania to jedno i to samo!! zlodzieje!!! Pani [dane osobowe zostały ukryte] z tej firmy mówiła, że na 100% się uda a prawnicy skontaktują się z prezesami banków.. Nawet się nie odezwali po wpłacie 2000zł!! Nie polecam!

3.4/5 - (14 votes)
bartek89 odpowiedział 11 miesięcy temu

Korzystałem z Pomocy Conectum finanse część spraw udało się załatwić reszty jeszcze nie.

3.5/5 - (11 votes)
glus odpowiedział 11 miesięcy temu

Do #Tomaszbarski i #Oddłużony firmą, która mi pomaga jest Conectum.

4.1/5 - (14 votes)
Tomaszbarski odpowiedział 11 miesięcy temu

Jaka firma robi darmowy sprzeciw? Bardzo proszę o informację

4.7/5 - (10 votes)
Mirek29 odpowiedział 11 miesięcy temu

Uzyskałem pomoc od Conectum. Pierwszy sprzeciw był za darmo kolejny 100 zł. Gorąco polecam

4.1/5 - (12 votes)
glus odpowiedział 11 miesięcy temu

Korzystałem z Lexperto i mam negatywną opinię o ich działaniu. Wpłaciłem 1000zł i kontakt się urwał. Ich nie polecam! Dzwoniłem do innych firm – jednak nauczony doświadczeniem nie jestem już taki ufny. Mam wypowiedziane umowy, testuję jedną firmę, bo zdecydowali mi się pomóc za darmo na razie na próbę. Robią darmowy sprzeciw i rezygnację z ubezpieczenia.

4.3/5 - (13 votes)
dchowan odpowiedział 11 miesięcy temu

Również zgłosiłem się do eMed**tor. Fatalna obsługa, wysokie koszty, niekorzystna umowa, zero skutku. Nie poleciłbym tej firmy nawet najgorszemu wrogowi. Proszę o rozpowszechnienie tej opinii.

3.1/5 - (9 votes)
Jadwiga odpowiedział 11 miesięcy temu

Próbowałam uzyskać pomocy w różnych firmach, jednak każda chciała za to sporą sumę pieniędzy, A część w ogóle nic w mojej sprawie nie zrobiła. Polecam [kontakt], biorą pieniądze za efekty i wszystko jest jasne. Nigdy więcej nie zapłacę z góry oszustom.

5/5 - (2 votes)
Jagoda odpowiedział 11 miesięcy temu

Ja kiedyś zostawiłem zgłoszenie w eMe**ator – Pani bez ogródek i wytłumaczenia jak działają rzuciła 1800zł kosztów. hehe Zdecydowane nie na takie działania !

2.7/5 - (10 votes)
Oddłużony odpowiedział 11 miesięcy temu

Bezpłatny sprzeciw od nakazu zapłaty chyba tak to się nazywa. Otrzymałem od Conectum

3.9/5 - (16 votes)
demeter odpowiedział 11 miesięcy temu

Odradzam oddłużanie firmy SNA Fin**se – jakiś pan udziela pożyczek pod weksel. Żeby uzyskać 2 tys. musisz zarabiać ok. 6 tys. zł Żadna pomoc, a straszy komornikiem. Nie można się dogadać w ogóle.

3.2/5 - (10 votes)
Febosula odpowiedział 11 miesięcy temu

Porobiło się coraz więcej tego typu firemek. Najlepiej rozpocząć negocjacje z wierzycielmi samodzielnie, bo nikt za nas długu nie spłaci. A z firmą oddłużeniową będziecie płacić do końca życia i się nie wypłacicie!

4/5 - (5 votes)
Grażyna odpowiedział 11 miesięcy temu

Zero kontaktu po wpłacie. Nie polecam również Lexperto!!!

4.9/5 - (7 votes)
Twoja odpowiedź

14 + 17 =

Master of d.Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Oddłużanie › Oddłużanie osób fizycznych jakie firmy polecacie? 0 Dobre Słabe Master of d. zapytał 4 tygodnie temu Jakie firmy oddłużeniowe jesteście w stanie polecić? Czy macie sprawdzone metody na oddłużanie? Kto oferuje pomoc w oddłużaniu? Ktoś słyszał o zagadnieniu oddłużanie osób fizycznych i może się podzielić...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.