Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymPętla chwilówek, prawdziwa męka dłużnika
werka zapytał 4 tygodnie temu

Wpadłam w pętlę chwilówek. Potrzebuje kredytu lub pomoc w ugodzie.
Jestem młodą osobą i nie wiem co zrobić.

Dodaj ocenę
3 odpowiedzi
Karol odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam jest i lepsze rozwiązanie tej sytuacji by pozbyć się chwilówek oczywiście wszystko spokojnie wytłumaczę na telefon i od razu mówię że nie chodzi tu o branie kolejnych pożyczek bo to błędne koło 519 522 766

Dodaj ocenę
Bartek odpowiedział 11 miesięcy temu

Przelicz ile możesz przeznaczyć na spłatę wierzytelności i negocjuj z wierzycielami zmianę spłaty – przynajmniej czasowo. Może umożliwi to spłatę części zobowiązań.Proponując wierzycielowi nowe warunki spłaty należy mieć pewność, że ma się możliwość je rzetelnie spełnić.

Dodaj ocenę
Proxy odpowiedział 11 miesięcy temu

Działania w celu zdobycia finansowania nie wykluczają się z negocjacjami z wierzycielami. Warto zacząć od zmiany warunków spłaty i jednocześnie szukać korzystnej pożyczki.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

8 + 3 =

werkaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pętla chwilówek, prawdziwa męka dłużnika 0 Dobre Słabe werka zapytał 4 tygodnie temu Wpadłam w pętlę chwilówek. Potrzebuje kredytu lub pomoc w ugodzie. Jestem młodą osobą i nie wiem co zrobić. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.