Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymKomornik grozi licytacją – licytacja komornicza
sławekimagda zapytał 4 miesiące temu

Witam. Mam problem z komornikiem, który grozi mi licytacją za dług wysokości 30000 zł. Nieruchomość warta jest ponad 400000 zł.
Szukam pomocy

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
Komornik-dług odpowiedział 4 miesiące temu

Witam. Jestem zadłuzona. Na mojej pensji mam dwóch komorników, trzeci przxysłał pismo że jeżeli w danym czasie nie spłacę zaległości, zabiorą mi co mam. Potrzebuję pomocy, jestem na skraju załamania, mam dziecko, mam rodzinę, i jestem jednym kłębkiem nerwów. Mozecie mi pomóc? proszę

5/5 - (1 vote)
Jozeffoo odpowiedział 4 miesiące temu

Jesteśmy z żoną w trudnej sytuacji finansowej, staraliśmy się spłacać nasze zadłużenia ale przerosły one nasze możliwości finansowe. Nasze zadłużenie łącznie wynosi ok. 140 000 zł

Dodaj ocenę
Lech odpowiedział 4 miesiące temu

Komornik nie może grozić licytacją. Może licytację przeprowadzić zgodnie z wnioskiem wierzyciela. W przypadku braku możliwości zaspokojenia roszczeń wierzyciela z wynagrodzenia, zajęcia konta bankowego podejmując dalsze działania komornik wystosuje zawiadomienie dotyczące sporządzenia operatu szacunkowego nieruchomości. Warto w tym czasie spróbować zawrzeć porozumienie z wierzycielem.

Dodaj ocenę
Twoja odpowiedź

14 + 2 =

sławekimagdaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Komornik grozi licytacją – licytacja komornicza 0 Dobre Słabe sławekimagda zapytał 4 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Witam. Mam problem z komornikiem, który grozi mi licytacją za dług wysokości 30000 zł. Nieruchomość warta jest ponad 400000 zł. Szukam pomocy ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.