Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymKomornik grozi licytacją – licytacja komornicza
sławekimagda zapytał 12 miesięcy temu

Witam. Mam problem z komornikiem, który grozi mi licytacją za dług wysokości 30000 zł. Nieruchomość warta jest ponad 400000 zł.
Szukam pomocy

5/5 - (1 vote)
3 odpowiedzi
Lech odpowiedział 6 miesięcy temu

Komornik nie może grozić licytacją. Może licytację przeprowadzić zgodnie z wnioskiem wierzyciela. W przypadku braku możliwości zaspokojenia roszczeń wierzyciela z wynagrodzenia, zajęcia konta bankowego podejmując dalsze działania komornik wystosuje zawiadomienie dotyczące sporządzenia operatu szacunkowego nieruchomości. Warto w tym czasie spróbować zawrzeć porozumienie z wierzycielem.

Dodaj ocenę
Jozeffoo odpowiedział 6 miesięcy temu

Jesteśmy z żoną w trudnej sytuacji finansowej, staraliśmy się spłacać nasze zadłużenia ale przerosły one nasze możliwości finansowe. Nasze zadłużenie łącznie wynosi ok. 140 000 zł

Dodaj ocenę
Komornik-dług odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam. Jestem zadłuzona. Na mojej pensji mam dwóch komorników, trzeci przxysłał pismo że jeżeli w danym czasie nie spłacę zaległości, zabiorą mi co mam. Potrzebuję pomocy, jestem na skraju załamania, mam dziecko, mam rodzinę, i jestem jednym kłębkiem nerwów. Mozecie mi pomóc? proszę

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

12 + 12 =

sławekimagdaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Komornik grozi licytacją – licytacja komornicza 0 Dobre Słabe sławekimagda zapytał 12 miesięcy temu Witam. Mam problem z komornikiem, który grozi mi licytacją za dług wysokości 30000 zł. Nieruchomość warta jest ponad 400000 zł. Szukam pomocy ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.