Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja kredytu Odpowiedz do: Windykacja kredytu

#11640
Zebra
Gość

Zetknęłam się kiedyś z BEST, bo mieliśmy w miejscu, gdzie pracowałam nieopłacone rachunki telefoniczne i oni wykupili te wierzytelności od firmy telekomunikacyjnej. z tego, co pamiętam, wszystko jakoś się rozwiązało dzięki ugodzie ale trzeba było trochę czasu spędzić na rozmowach z konsultantem. wiadomo było że dług jest i jakoś trzeba go spłacić więc nikt nie miał pretensji, ale najważniejsze to chyba, że dało się porozumieć i jakoś się dogadać bez uszczerbku dla każdej ze stron. po prostu trzeba rozmawiać z nimi i tyle…

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja kredytu › Odpowiedz do: Windykacja kredytu 7 lutego, 2024 o 8:42 pm #11640 ZebraGość Zetknęłam się kiedyś z BEST, bo mieliśmy w miejscu, gdzie pracowałam nieopłacone rachunki telefoniczne i oni wykupili te wierzytelności od firmy telekomunikacyjnej. z tego, co pamiętam, wszystko jakoś się rozwiązało...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.