Główna Forum Pożyczki pozabankowe Jak zwiększyć zdolność kredytową? Odpowiedz do: Jak zwiększyć zdolność kredytową?

#21439
Kowal
Gość

Spłacanie naszych zobowiązań terminowo:

– Musimy regularnie spłacać nasze kredyty i rachunki w terminie. Terminowe płatności pomagają utrzymać dobrą zdolność i ratingi. Nie zaciągaj więcej niż możesz spłacać. Chodzi mi głównie o chwilówki. Bo łatwo dostać, a ciężko spłacić.

– Musimy śledzić nasze saldo na kartach kredytowych i utrzymywać niski poziom zadłużenia w stosunku do dostępnych linii kredytowych. Musisz mieć jak najmniej albo ZERO zobowiązań odnawialnych.

– Musimy być ostrożni, aby nie otwierać zbyt wielu nowych kart kredytowych, ponieważ może to obniżyć naszą zdolność kredytową.

– Powinniśmy regularnie sprawdzać nasze raporty kredytowe, aby upewnić się, że nie ma w nich błędów i że wszystkie informacje są aktualne.

– Jeśli mamy negatywne wpisy w historiach kredytowych, powinniśmy podejmować kroki w celu ich naprawienia, na przykład poprzez uregulowanie zaległych płatności.

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Jak zwiększyć zdolność kredytową? › Odpowiedz do: Jak zwiększyć zdolność kredytową? 10 lutego, 2024 o 9:43 am #21439 KowalGość Spłacanie naszych zobowiązań terminowo: – Musimy regularnie spłacać nasze kredyty i rachunki w terminie. Terminowe płatności pomagają utrzymać dobrą zdolność i ratingi. Nie zaciągaj więcej niż możesz spłacać....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.