Główna Forum Pożyczki pozabankowe Jak zwiększyć zdolność kredytową?

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #21438 Reply
  Babuś
  Gość

  Jak zacząć zwiększenie mojej zdolności kredytowej? Czy pomoże mi w tym obniżanie stóp procentowych?
  Chcę docelowo wziąć kredyt 120 tys. zł mam dochód 4500 na rękę. Proszę o pomoc.

  #21439 Reply
  Kowal
  Gość

  Spłacanie naszych zobowiązań terminowo:

  – Musimy regularnie spłacać nasze kredyty i rachunki w terminie. Terminowe płatności pomagają utrzymać dobrą zdolność i ratingi. Nie zaciągaj więcej niż możesz spłacać. Chodzi mi głównie o chwilówki. Bo łatwo dostać, a ciężko spłacić.

  – Musimy śledzić nasze saldo na kartach kredytowych i utrzymywać niski poziom zadłużenia w stosunku do dostępnych linii kredytowych. Musisz mieć jak najmniej albo ZERO zobowiązań odnawialnych.

  – Musimy być ostrożni, aby nie otwierać zbyt wielu nowych kart kredytowych, ponieważ może to obniżyć naszą zdolność kredytową.

  – Powinniśmy regularnie sprawdzać nasze raporty kredytowe, aby upewnić się, że nie ma w nich błędów i że wszystkie informacje są aktualne.

  – Jeśli mamy negatywne wpisy w historiach kredytowych, powinniśmy podejmować kroki w celu ich naprawienia, na przykład poprzez uregulowanie zaległych płatności.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Jak zwiększyć zdolność kredytową?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Jak zwiększyć zdolność kredytową? Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 12 września, 2023 o 9:42 am #21438 Reply BabuśGość Jak zacząć zwiększenie mojej zdolności kredytowej? Czy pomoże mi w tym obniżanie stóp procentowych? Chcę docelowo wziąć kredyt 120 tys. zł mam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.