Główna Forum Dyskusje ogólne Windykatorzy terenowi. Odpowiedz do: Windykatorzy terenowi.

#21900
Kornelia
Gość

Czy windykator terenowy ma prawo pojechać na nieaktualny adres? Pod którym mieszkają rodzice… On miał pismo o zmienionym adresie zamieszkania, kłócił się ze mną, że coś kombinuje i, że napisalam, że to tamten adres jest aktualny… Ja mam zdjęcie pisma o zmianie adresu i conim wysłałam. Poinformował mojego tatę, że mam zadłużenie i dług czy jest w stanie mi pomoc i co mi grozi, zostawił wizytówkę. Do mnie przyjechał i powiedział, że oskarży mnie firma o wyłudzenie kredytu, na co ja, że złożę skargę na niego.. A on żebym składała. Co konkretnie zrobić? I dzisiaj tata mi powiedział, że był u mnie w pracy, bo Mu powiedział oraz, że córka narobi sobie gorszych problemów…

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Windykatorzy terenowi. › Odpowiedz do: Windykatorzy terenowi. 16 maja, 2024 o 4:00 am #21900 KorneliaGość Czy windykator terenowy ma prawo pojechać na nieaktualny adres? Pod którym mieszkają rodzice… On miał pismo o zmienionym adresie zamieszkania, kłócił się ze mną, że coś kombinuje i, że napisalam, że...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.