#460
Petita
Gość

Witam
Pożyczka prywatna jest korzystna dla osób które znajdują się nad „przepaścią” tj. bank odmawia udzielenia kredytu, niebawem ma odbyć się licytacja nieruchomości. PP daje odroczeniu utraty mieszkania na okres 1-4 lat w tym czasie możemy kombinować w sposób następujący czyli 1) spłacić nią obecne zadłużenie i wyczyścić rejestry i wnosić o kredyt hipoteczny. 2) Sprzedać nieruchomość we własnym zakresie za wartość wyższą niż cena licytacji komorniczej. Oczywiste jest że koszty tej pożyczki są stosunkowo wysokie ale koszty komornicze i „odsetki karne” są wyższe.
Podsumowując nie jestem za ani przeciw Pożyczką prywatnym wszystko zależy od sytuacji osoby zadłużonej.
Mam nadzieje że pomogłem 🙂

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie? › Pomoc dla zadłużonych z komornikiem 6 lutego, 2024 o 5:48 am #460 PetitaGość Witam Pożyczka prywatna jest korzystna dla osób które znajdują się nad „przepaścią” tj. bank odmawia udzielenia kredytu, niebawem ma odbyć się licytacja nieruchomości. PP daje odroczeniu...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.