Główna Forum Pożyczki pozabankowe Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #460 Reply
  Petita
  Gość

  Witam
  Pożyczka prywatna jest korzystna dla osób które znajdują się nad „przepaścią” tj. bank odmawia udzielenia kredytu, niebawem ma odbyć się licytacja nieruchomości. PP daje odroczeniu utraty mieszkania na okres 1-4 lat w tym czasie możemy kombinować w sposób następujący czyli 1) spłacić nią obecne zadłużenie i wyczyścić rejestry i wnosić o kredyt hipoteczny. 2) Sprzedać nieruchomość we własnym zakresie za wartość wyższą niż cena licytacji komorniczej. Oczywiste jest że koszty tej pożyczki są stosunkowo wysokie ale koszty komornicze i „odsetki karne” są wyższe.
  Podsumowując nie jestem za ani przeciw Pożyczką prywatnym wszystko zależy od sytuacji osoby zadłużonej.
  Mam nadzieje że pomogłem 🙂

  #458 Reply
  weles
  Gość

  Taka pożyczka to na pewno duże ryzyko. Mam dwójkę dzieci i sama coraz bardziej się nad nią zastanawiam. Z moich długów nie da się inaczej wyjść, ale boję się, że stracę dach nad głową. Co innego mogę zrobić? Pomocy!!!!!!

  #461 Reply
  De Mona
  Gość

  A ile takich pożyczek okazuje się korzystnych dla pożyczkobiorców? Jest Pan inwestorem czy osobą korzystającą z pożyczki? Pomoc dla zadłużonych z komornikiem. Czekam na odpowiedź i dziękuję 🙂

  #462 Reply
  katka
  Gość

  A może ktoś jest stanie polecić inne wyjście? Wydaje się, że taka pożyczka to jedyne wyjście. Ale strata mieszkania to za dużo jak na moje nerwy. Może jakiś doradca bankowy na tym forum „załatwi” kredyt z banku?

  #459 Reply
  aurelia
  Gość

  Ktoś może orientuję się jak wygląda umowa pożyczki pod zastaw? Czy jeśli nie będę spłacać pożyczki od razu zabiorą mi mieszkanie?
  Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

  #393 Reply
  MadejMex
  Gość

  Poszukuję pożyczki pozabankowej pod zastaw mieszkania. Wiem, że na rynku jest wiele firm, nie wiem co zrobić, bo tyle się słyszy o nieuczciwych pożyczkach, dużych przedpłatach. Coś polecicie?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie? Otagowane: pożyczki pod zastaw, pożyczki pod zastaw nieruchomości opinie This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 miesiące/y temu by katka. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 6 lutego, 2024 o 5:48...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.