Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja VEX Odpowiedz do: Windykacja VEX

#8159
Kasia
Gość

U mnie podobnie piszą, że przyjadą o 21 i nikogo nie ma.
Ogólnie Pani z infolinii bardzo nieprzyjemna w ogóle nie chce słyszeć np.: o ratach.
Na ich stronie jest coś, że jak się spłaci polowę długu można dogadać się z ratami ale wątpię…

Na innych forach czytałam że nie wiadomo, czy oni mają w ogóle pracowników terenowych a bynajmniej osoby, które dostały info że będą u nich potwierdziły, że wizyta się nie odbyła.
Ba! potrafią nawet napisać, że byli ale nie zastali nikogo w domu.
Aczkolwiek kilka tygodni temu (zanim dostałam informację, że w ogóle zajmują się sprawą) znalazłam w drzwiach kartkę z prośbą o kontakt (i u sąsiadów też była…)nie dzwoniłam bo kompletnie nie wiedziałam o co chodzi. Do tej pory nikt się nie pojawił…

Podobnie z kancelarią TAXAT. Dziś dostałam maila że wczoraj rzekomo byli ale nie zastali nikogo w domu.
Akurat cały dzień ktoś był…

A nawet jak przyjadą to w ogóle nie trzeba z nimi rozmawiać.
Ja mam w planach po prostu oznajmić im, że nie będę z nimi rozmawiać i zamknąć drzwi pod groźbą wezwania policji jak będą mnie nachodzić. Zwłaszcza że też mam sporo sms-ow itd.

Według mnie jednak (patrząc na to co piszą inni) nie przyjadą i tak

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja VEX › Odpowiedz do: Windykacja VEX 6 lutego, 2024 o 7:48 am #8159 KasiaGość U mnie podobnie piszą, że przyjadą o 21 i nikogo nie ma. Ogólnie Pani z infolinii bardzo nieprzyjemna w ogóle nie chce słyszeć np.: o ratach. Na ich stronie jest coś, że...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.