Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja VEX

Otagowane: 

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #8121 Reply
  Kriss
  Gość

  Witam Informujemy że dla ludzi którzy są nękani przez firma Vex proszeni są do zgłaszania do prokuratury na terenie Wrocławia oraz do Komisariatu Policji Grabiszyńska 255, 53-234 Wrocław są już prowadzone sprawy do ludzi co są zastraszani również w formie SMS oraz niby rzekomych ludzi co odwiedzą ciebie proszeni są o wezwanie policji. Działania jak i monolog gościa prowadzi tylko do tego by was zastraszyć wywrzeć presję byś szybciej się ugiął i spłacił. Myślimy że to kwestia czasu kiedy ta Windykacja odpowie przed sądem dla tego im więcej będzie wniosków tym więcej będzie też szans by oni zaprzestali swoich działań. i Nie bójcie się i nie ulegajcie pamiętajcie że macie swoje prawa. w razie jak by ktoś z was miał pytania piszcie śmiało na maila.

  a sms miejcie nagrywajcie albo na pendrive zrzucie.

  to jak oni mówią że nie wyrażają na nagrywanie pamiętajcie że na wniosek sądu policji organów ścigania oni mają obowiązek te rozmowy udostępnić więc równocześnie macie dostęp

  jeśli dalej będą was nachodzić przygotujcie rejestrator i monitorujcie co każdy z Windykacji koleś bądź dziewczyna mówi.
  Nie ulegajcie pamiętajcie że macie swoje prawa a to co oni piszą chodzi tylko o to byście szybciej spłacali.

  Nie długo będzie informacją już od organów.

  #8136 Reply
  Maaaaa
  Gość

  Czy co windykatorzy naprawdę przyjeżdżają?
  Najpierw piszą , że z nimi można się dogadać a potem ktoś na infolinii zastrasza i daje termin do jutra do godziny 13.
  Mało tego nie idzie się z nim skontaktować. Co to za windykatorzy?

  #8137 Reply
  Brryy
  Gość

  Często przyjeżdżają, natomiast nie mają uprawnień komornika. Więc po prostu możesz ich nie wpuścić do domu. Płać nawet mniejsze kwoty na konto wierzyciela i nie doprowadź do pisma z sądu o zapłatę.

  #8139 Reply
  Katarzyna
  Gość

  Do mnie dziś o 21 mieli przyjechać bardzo się denerwuje mimo iż już bliżej 22… Wcześniej nie dostałam żadnej innej wiadomości żeby się dogadać… Tylko że 2 windykatorów jest w drodze… Będą o 21 co to w ogóle za godziny… Porostu się boję… Dług mogę spłacić dopiero w piątek do tego czasu umrę na zawał… 😢😢😢

  #8140 Reply
  Brryy
  Gość

  @Katarzyna, na pewno nie płać nic windykatorom. Nie bój się! Nie wpuszczasz i tyle! Niestety nadal nasza mentalność jest taka, że jak nastraszą to wpłacę. Płać stopniowo w ratach.

  #8159 Reply
  Kasia
  Gość

  U mnie podobnie piszą, że przyjadą o 21 i nikogo nie ma.
  Ogólnie Pani z infolinii bardzo nieprzyjemna w ogóle nie chce słyszeć np.: o ratach.
  Na ich stronie jest coś, że jak się spłaci polowę długu można dogadać się z ratami ale wątpię…

  Na innych forach czytałam że nie wiadomo, czy oni mają w ogóle pracowników terenowych a bynajmniej osoby, które dostały info że będą u nich potwierdziły, że wizyta się nie odbyła.
  Ba! potrafią nawet napisać, że byli ale nie zastali nikogo w domu.
  Aczkolwiek kilka tygodni temu (zanim dostałam informację, że w ogóle zajmują się sprawą) znalazłam w drzwiach kartkę z prośbą o kontakt (i u sąsiadów też była…)nie dzwoniłam bo kompletnie nie wiedziałam o co chodzi. Do tej pory nikt się nie pojawił…

  Podobnie z kancelarią TAXAT. Dziś dostałam maila że wczoraj rzekomo byli ale nie zastali nikogo w domu.
  Akurat cały dzień ktoś był…

  A nawet jak przyjadą to w ogóle nie trzeba z nimi rozmawiać.
  Ja mam w planach po prostu oznajmić im, że nie będę z nimi rozmawiać i zamknąć drzwi pod groźbą wezwania policji jak będą mnie nachodzić. Zwłaszcza że też mam sporo sms-ow itd.

  Według mnie jednak (patrząc na to co piszą inni) nie przyjadą i tak

  #8160 Reply
  Kasia
  Gość

  I tu się zgodzę w 100% można ewentualnie dowód wpłaty pokazać jak się zrobiło.
  A najlepiej od razu wysyłać do wierzyciela faxem/mailem i dzwonić żeby potwierdzili, że dostali maila

  #8377 Reply
  Błażej
  Gość

  Kiedyś też miałem problem z windykacją należności

  #9011 Reply
  Bernadetta
  Gość

  Firma VEX-nic nie mająca wspólnego z informacjami zawartymi na jej stronie internetowej.
  Wymuszają spłatę całej wierzytelności-świeży dług,nie jakiś sprzed kliku lat ze złą historią spłacalności.Stosują praktyki nacisku,podnoszenia głosu i psychicznego zastraszania.Gdy rozmowa telefoniczna-która nie jest nagrywana-nie idzie po ich myślach,rzucają słuchawkę…Brak słów.
  To nie jest firma z którą można dogadać się na spłatę w ratach.Proponuję nagrywać wszystkie rozmowy.Proponuję zapisywać na dysku wszystkie sms-y i maile które firma ta wysyła do klientów.
  Firma proponuje wzięcie pożyczki aby szybko spłacić zobowiązanie.Żenada…To nie jest firma która działa w pełni wobec prawa,mimo że próbuje wszelkimi sposobami tak się przedstawić na swojej stronie.Zostawianie kartek w skrzynkach sąsiadów…Bardzo nie profesjonalne.Sąsiedzi -nie oddzwaniajcie,zgłoście nękanie.
  Normalna dzicz.Nie bać się.Dłużnik też ma prawa,ważne że chce spłacać.A straszenie komornikiem i sądem nic nie da,bo potem może okazać się,że komornik przez wiele lat może ściągać po 10 zł od kogoś kto teraz byłby w stanie ,po dogadaniu sie spłacać po 200-300 zł.
  Zasada po trupach do celu może kiedyś skończyć się pozwem zbiorowym.

  #9131 Reply
  BO;EK
  Gość

  I JESZCZE POLICJE POUCZJĄ

  #9526 Reply
  Bozena
  Gość

  Proszę o rozłożenie mi na raty moich zaległości, ponieważ z córką pełnoletnia ucząca się pobieramy rentę rodzinna w wys. 1540zl. Nie mam możliwości dogadania się z prowadząca mojej sprawy. Dług mój powstał z wypowiedzenia umowy LoanMew w związku nieuregulowanych rat w wysokości 5702,07zl.W Mc lipiec wpłaciłam zapozyczona kwotę 2200zl i do godz 17. 03-08-2018 muszę dokonać reszty spłaty w całości. Nie jestem w stanie już zdobyć takiej sumy. Jedynie spłacać raty o ile jest to możliwe z poważaniem Bożena

  #9527 Reply
  Bozena
  Gość

  Ja też właśnie jestem zastraszana z windykacji Vex.gurazda@vex.com.pl, telefonami mailami oraz SMSami. Mimo że w miesiącu lipiec wpłaciłam 2 raty 1-2000,i 2-700 to do dzisiaj mam termin spłaty całości 3500 zł co jest niemożliwe,a otrzymałam maila ze windykatorzy byli w miejscu zamieszkania i mnie nie zastali co jest niemożliwe gdyż byłam w domu i nie było nikogo Niewiem jak to mam rozumieć W żaden sposób nie da się iść na ugodę, jedno to że musi być już cała kwota splacona, nie interesuje ich z kad wezmę. Jedyne co odpowiedziałam to że niemam takiej możliwości jedynie chyba popełnić samobójstwo i w ten sposób się rozlaczaja

  #1033 Reply
  malina
  Gość

  Witam, mam problem z windykacja VEX, przejęła mój dług, dostaje smsy na temat wizyty windykatora terenowego. Co mam zrobić jeśli się pojawi u mnie w domu? Proszę o radę.

  #1076 Reply
  EMES
  Gość

  Telefony od wczesnego ranka do późnej nocy, grożenie sądem, prokuratorem, więzieniem, licytacją majątku, nachodzeniem domu, w pracy, podnoszenie głosu podczas rozmowy to dość częste metody pracy złych windykatorów. Firma windykacyjna to nie policja, sąd czy komornik. Firma działa w imieniu wierzyciela i nie ma większych uprawnień niż sam wierzyciel.

  #1077 Reply
  Cebulka
  Gość

  Narzędzia przybierające postać gróźb wobec dłużników, jak też podawanie nieprawdziwych informacji, są niezgodne z prawem i niekiedy traktowane jako czyn zabroniony. Psychika człowieka zadłużonego jest podatna na stres. Częstym celem działań windykatorów jest wprost zastraszenie dłużnika i wywarcie na nim presji. Człowiek zastraszony jest bardziej uległy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Windykacja VEX
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja VEX Otagowane: Windykacja VEX This topic is empty. Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23) 1 2 → Autor Wpisy 8 września, 2017 o 12:31 pm #8121 Reply KrissGość Witam Informujemy że dla ludzi którzy są nękani przez firma Vex proszeni są do zgłaszania do...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.