Główna Forum Dyskusje ogólne Zadłużenie ZUS. Odpowiedz do: Zadłużenie ZUS.

#8324
ja
Gość

Przepraszam,ale to bajki dla ubogich,zus w zielonej górze odrzucił 3 moje wnioski, założył hipotekę na wspolne z siostrą mieszkanie, zrobił egzekucję na wynagrodzenie nieuwzględniajac alimentow na dzieci,ktore placilem,a przez zus nie moglem,w dodatku jak wzialem pozyczke na kwote z przyslanych decyzji egzekucyjnych,po potwierdzeniu telefonicznym ze to sa wszystkie jakie mam,okazalo sie,ze w tym samym wyliczonym okresie mam wieksza kwote i pozyczki mi nie starczy,drugiej nie zalatwie,z egzekucja nie stac mnie na splate pierwszej,co teraz powiedza mi Panstwo,ktorzy tak obszernie i dobrze opisywali ten moim zdaniem niefunkcjonujacy mechanizm pomocy.

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Zadłużenie ZUS. › Odpowiedz do: Zadłużenie ZUS. 20 lutego, 2024 o 10:26 am #8324 jaGość Przepraszam,ale to bajki dla ubogich,zus w zielonej górze odrzucił 3 moje wnioski, założył hipotekę na wspolne z siostrą mieszkanie, zrobił egzekucję na wynagrodzenie nieuwzględniajac alimentow na dzieci,ktore placilem,a przez zus nie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.