Główna Forum Dyskusje ogólne Zadłużenie ZUS.

Otagowane: 

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
 • Autor
  Wpisy
 • #8849 Reply
  BB
  Gość

  A jaką kwotę zadłużenia Pani posiada i czy jest opcja, żeby Pani płaciła jakąś kwotę na spłatę tych zadłuzeń?

  #9775 Reply
  Charlee
  Gość

  Witam, posiadam zadłużenie w ZUS na kwotę około 130 tys. zł. Posiadam dom, który może stanowić zabezpieczenie pożyczki na spłąte zadłużenia. Proszę o kontakt

  #8979 Reply
  noerrik1977
  Gość

  Jak obniżyć raty za zaległości w ZUSie? Jakies pomysły lub pomoc?

  #8957 Reply
  margretta2
  Gość

  Witam, poszukuję pomocy w sprawie oddłużania w ZUS. Mam 40 tys. zł zadłużenia.

  #9962 Reply
  Janina
  Gość

  Poszukuję pomocy w oddłużaniu mojej firmy. Interesowałby mnie kredyt na 150 tysięcy. Nie mam jeszcze komornika i windykacji.

  #8978 Reply
  RobertSeade
  Gość

  Jak poprawnie poprowadzić oddłużanie w Urzędzie Skarbowym? Zlecić to prawnikowi?

  #1057 Reply
  Percival
  Gość

  Istnieje również możliwość uzyskania od ZUS zgody na późniejsze opłacenie składek – czyli odroczenie terminu ich płatności, bez dochodzenia ich w drodze egzekucji.

  #10003 Reply
  Michael
  Gość

  Poszukuję pomocy w spłacie zadłużenia w ZUS ok. 50 tys. zł Czy ktoś może udzielić kredytu?Mam działkę budowlaną pod Łodzią.

  #8888 Reply
  Tomasz
  Gość

  Moja firma jest w stanie pomóc spłacić zaległości zarówno w ZUS jak i US i uniknąć dodatkowych kosztów tj. odsetki czy poborca podatkowy. Zapraszam do kontaktu

  #8970 Reply
  probi
  Gość

  Witam, mam problem z zadłużeniem w ZUS jedna z firm zaproponowała mi pomóc, ale zastanawiam się czy na prawdę da się umorzyć dług albo przynajmniej rozłożyć go  na raty?

  #8886 Reply
  Hubert
  Gość

  Dzień dobry,

  zajmuje się pozyskiwaniem środków na spłatę zaległości względem ZUS/US.
  Są to środki bankowe.
  Jestem w stanie pozyskać środki do 48h.
  W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu

  #10980 Reply
  Robertadat
  Gość

  Jak poradzić sobie z kilkoma chwilówkami?

  #9199 Reply
  richG
  Gość

  Proszę o pomoc w uzyskaniu kredytu na spłatę zaległości w ZUS i US w Gorzowie Wielkopolskim. Proszę o odpowiedź.

  #1369 Reply
  Ver_ona
  Gość

  Dokonanie wpisu do hipoteki, przez ZUS, ma na celu zabezpieczenie należności z tytułu nieopłaconych składek. Teoretycznie nie ma znaczenia, na jaką kwotę opiewa zadłużenie, jednak w praktyce przy stosunkowo niewielkich kwotach z tego rodzaju środka ZUS korzysta w ostateczności. Jeżeli dłużnik przejawia chęć spłaty zadłużenia, korzysta z układu ratalnego, a zadłużenie jest stosunkowo niewielkie, to ZUS raczej wpisu nie dokona. Gdy natomiast dłużnik nie podejmuje żadnych kroków w celu spłaty zadłużenia, to ZUS uzna, że wpis jest konieczny.

  #1281 Reply
  chevalier
  Gość

  O ratalną spłatę należności może ubiegać się każda osoba odpowiedzialna za zadłużenie z tytułu składek, która nie ma środków finansowych na jednorazową spłatę tego zadłużenia. Rozłożenie spłaty zadłużenia na raty powoduje zawieszenie wcześniej wszczętych i niezakończonych postępowań egzekucyjnych, dotyczących należności objętych ulgą.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
Odpowiedz do: Zadłużenie ZUS.
Twoje informacje
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Zadłużenie ZUS. Otagowane: Zadłużenie ZUS This topic has 36 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 7 miesiące/y, 2 tygodni/e temu by RonaldLib. Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37) 1 2 3 → Autor Wpisy 19 kwietnia, 2023 o 9:49 am #8849 Reply BBGość A jaką kwotę zadłużenia Pani posiada i czy jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.