Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką i nie wiem jak to zrobić? Odpowiedz do: Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką i nie wiem jak to zrobić?

#8548
Zazaza
Gość

Przede wszystkim to musisz najpierw złożyć wniosek. Musisz uwzględnić w nim oszacowaną wartość oraz wycenę swojego majątku razem z adresami, gdzie znajdują się poszczególne części majątku. Do tego dołącz cały spis Twoich wierzycieli oraz ich dane. Jeśli masz jakąś hipotekę itp. również musisz dołączyć stosowną dokumentację. Wskaż także na okoliczności, które doprowadziły Cię do takiej sytuacji, kiedy nie możesz niczego już wypłacić. Tylko w ten sposób możesz postarać się o przychylność ze strony sądu.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką i nie wiem jak to zrobić? › Odpowiedz do: Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką i nie wiem jak to zrobić? 19 lutego, 2024 o 5:48 pm #8548 ZazazaGość Przede wszystkim to musisz najpierw złożyć wniosek. Musisz uwzględnić w nim oszacowaną wartość oraz...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.