Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk Odpowiedz do: Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk

#858
Simius
Gość

Wszystko jest zależne przede wszystkim od sposobu wypłaty wynagrodzenia. wynagrodzenie Jeżeli wynagrodzenie otrzymywane jest przelewem na rachunek w Polsce – podlega zajęciu według ogólnych przepisów. Uposażenie wypłacane za granicą na miejscu , w formie gotówkowej – pozostaje w całości u dłużnika. W przypadku wynagrodzenia wypłacanego na konto zagraniczne, do zajęcia rachunku bankowego niezbędny jest europejski tytuł wykonawczy.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk › Odpowiedz do: Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk 15 lutego, 2024 o 5:20 am #858 SimiusGość Wszystko jest zależne...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.