Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2832 Reply
  Kamss
  Gość

  mam 22 lata, w drodze dziecko a do tego około 15 tysięcy zadłuzenia. Wpadłem w pętle chwilówek z której nie potrafię już wyjść. Gonią mnie terminy spłat rat jak i całych pożyczek. Proszę o pomoc, ponieważ sam nie dam już rady.

  #858 Reply
  Simius
  Gość

  Wszystko jest zależne przede wszystkim od sposobu wypłaty wynagrodzenia. wynagrodzenie Jeżeli wynagrodzenie otrzymywane jest przelewem na rachunek w Polsce – podlega zajęciu według ogólnych przepisów. Uposażenie wypłacane za granicą na miejscu , w formie gotówkowej – pozostaje w całości u dłużnika. W przypadku wynagrodzenia wypłacanego na konto zagraniczne, do zajęcia rachunku bankowego niezbędny jest europejski tytuł wykonawczy.

  #741 Reply
  Forum Romanum
  Gość

  Co dzieje się w przypadku gdy wyjadę za granicę, bo już nie daję rady ze spłatą pożyczek, nie stać mnie na spłatę wysokich kosztów komorniczych. Co zrobić?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Wyjazd za granicę do pracy, niepospłacane pożyczki – czy komornik zajmie uzysk Otagowane: Egzekucja komornicza, Wyjazd za granicę This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Kamss. Przeglądajasz 3 wpisy - od...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.