Forum Oddłużanie Forum Dyskusje ogólne Życie z długiem Odpowiedz na: Życie z długiem

#8581
Harry
Gość

@Katrina mam to samo, ale daje rade. Mam dwojke małych dzieci. BYły mąż zostwił mnie 2 lata temu, nadal spłacam jego długi. Jestem z TOBĄ. Dasz rade!!

Forum Oddłużanie › Forum › Dyskusje ogólne › Życie z długiem › Odpowiedz na: Życie z długiem 16 września, 2025 o 8:25 pm #8581 HarryGość @Katrina mam to samo, ale daje rade. Mam dwojke małych dzieci. BYły mąż zostwił mnie 2 lata temu, nadal spłacam jego długi. Jestem z TOBĄ. Dasz rade!!Forum Oddłużeniowe: forum o oddłużaniu, pomocy dla zadłużonych, kredytach i pożyczkach