Główna Forum Dyskusje ogólne Życie z długiem

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #8580 Reply
  Katrina
  Gość

  W mojej pracy kilka miesięcy temu była redukcja etatów. Na szczęście nie zostałam zwolniona, ale zamiast pełnego etatu mam teraz pół. Do tego spłacam zaległą pożyczkę i pomagam jeszcze rodzicom finansowo…. Za chwile skończą mi się oszczędności. Naprawde nie wiem gdzie szukać pomocy

  #8593 Reply
  Darek
  Gość

  Spróbuj może oszczędności, albo kredytu konsolidacyjnego.

  #9877 Reply
  tedy
  Gość

  Najlepiej zmienić pracę a póki co rozejrzyj się za kredytem konsolidacyjnym. W banku mają taki które połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacisz dług a resztę zainwestujesz, może we własną działalność?

  #9620 Reply
  Michał
  Gość

  W takim przypadku najlepiej szukać wielu rozwiązań na raz. Myślę, że naprawdę warto szukać wsparcia także w bliskich osobach, myślę, że oni zrozumieją i może jeszcze na dodatek pomogą 🙂 Kto wie.

  #8581 Reply
  Harry
  Gość

  @Katrina mam to samo, ale daje rade. Mam dwojke małych dzieci. BYły mąż zostwił mnie 2 lata temu, nadal spłacam jego długi. Jestem z TOBĄ. Dasz rade!!

  #8582 Reply
  Kasia
  Gość

  @Katrina trzymaj się!!! Nie możesz się teraz poddać!!! Walcz !

  #8592 Reply
  Darek
  Gość

  Z tego co widzę, coraz częściej ludzie żyją ponad stan i są zadłużeni. A to debet, kredyt na mieszkanie, samochód, pralkę, a może konsolę. Nie wszystko z tych rzeczy musimy mieć, ale i tak decydujemy się na zapożyczenie. To tak naprawdę nic strasznego, bo wszystko jest dla ludzi 🙂

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Życie z długiem
Twoje informacje
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Życie z długiem This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by tedy. Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7) Autor Wpisy 25 stycznia, 2023 o 3:24 pm #8580 Reply KatrinaGość W mojej pracy kilka miesięcy temu była redukcja etatów. Na szczęście...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.