Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie jaki prawnik ? Odpowiedz do: Oddłużanie jaki prawnik ?

#8943
rafał
Gość

> Witam. Jestem zadłużony w chwilówkach na około 30 tys z czego w tym miesiącu muszę spłacić 8 tys. Resztę chwilówek mam na raty. Oprócz tego mam kredyty w santander 5 tys i w pko 6 kredytów po tysiąc zł plus jeden w pko na kwotę około 7 tys. Kartę kredytową na 14 tys w pko i kartę w santander na 2 tys. Limit odnawialny na koncie 10 tys. Pobrałem raport BIK. Mam 55/100 w punktacji ale głównym problemem chyba jest ilość zapytan w BIKu przez banki w mojej sprawie . Jest tych zapytań około 30. Nie
> potrafię nigdzie uzyskać pożyczki już. Nie mam komornika i nic podobnego. Pracuję na dwie umowy. Jedna na czas nieokreślony – 2 tys na ręke a druga na pół etatu na 3 lata – 1400 na ręke. Proszę o pomoc. Chciałbym się starać o kwotę 50 tys. Dziękuję

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie jaki prawnik ? › Odpowiedz do: Oddłużanie jaki prawnik ? 15 lutego, 2024 o 6:07 pm #8943 rafałGość > Witam. Jestem zadłużony w chwilówkach na około 30 tys z czego w tym miesiącu muszę spłacić 8 tys. Resztę chwilówek mam na raty. Oprócz...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.